ÇiçekSepeti

ÇiçekSepeti Entegrasyonu E-ticaret sitenizi çok daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyor ve yeni pazarlar keşfetmeye açıksanız pazaryeri entegrasyonlarını tercih edebilirsiniz. Sipariş yönetimini tek panel üzerinden yapacağınız ve farklı pazaryerlerindeki siparişlerinizi tek bir ekran üzerinden takip edebileceğiniz Çiçeksepeti Entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi milyonlarca kullanıcıya sunabilirsiniz.

Pazaryeri Eklentileri

Açıklama

E-ticaret sitenizi çok daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyor ve yeni pazarlar keşfetmeye açıksanız pazaryeri entegrasyonlarını tercih edebilirsiniz. Sipariş yönetimini tek panel üzerinden yapacağınız ve farklı pazaryerlerindeki siparişlerinizi tek bir ekran üzerinden takip edebileceğiniz Çiçeksepeti Entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi milyonlarca kullanıcıya sunabilirsiniz. Halihazırda e-ticaret sitenizde sunduğunuz ürünleri tek bir tıkla Çiçeksepetine entegre edebileceğiniz gelişmiş seçenekler sunan Çiçeksepeti Entegrasyonu sayesinde stok sorunu olmadan ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizi tek bir panel üzerinden görünütleyebileceğiniz, eş zamanlı olarak tüm platformlarda ücret güncellemesi yapabileceğiniz ve stok yönetiminde bulunabileceğiniz Çiçeksepeti Entegrasyonu sayesinde Türkiye’nin en bilindik pazaryerleri arasında yer alan Çiçeksepetinde rakiplerinize “Ben de buradayım!” diyebilirsiniz.

Çiçeksepeti Entegrasyonu ile Yeniliklerden Geri Kalmayın

E-ticaret sektöründe yeniliklerden geri kalmak istemiyorsanız Çiçeksepeti Entegrasyonu sistemini tercih edebilirsiniz. Ürünlerinizi tek bir panelden görüntüleyebileceğiniz, anında fiyat güncellemesi yapabileceğiniz, eş zamanlı stok kontrolünde bulnabileceğiniz Çiçeksepeti Entegrasyonu sayesinde sanal mağazanızdaki ürünleri tek bir tık ile Çiçeksepetine entegre edebilirsiniz. Sektöre çiçeek arzı ile giriş yapan Çiçeksepeti günümüzde en etkili pazaryerlerinden biri olmayı başarmıştır. Mağazanız ile yenilikleri takip etmek, ürün ve hizmetlerinizi çok daha geniş kitlelere ulaştırmak için Çiçeksepeti Entegrasyonu tercih etmelisiniz. Bu sistem sayesinde Çiçeksepetinde bulunan ürünlerinizi diğer pazaryerlerine aktarabilir veya diğer pazaryerlerinde bulunan ürünlerinizi Çiçeksepetine aktarabilrisiniz. Tam entegrasyon sistemi sayesinde ürünler üzerinde kapsamlı hakimiyet kurmanıza olanak sağlayan Çiçeksepeti Entegrasyonu sayesinde Çiçeksepeti dahilindeki ürünlerinizi ve fiyatlarınızı tek panel üzerinden yönetebilirsiniz.

Pazaryerlerinde Kapsamlı Hakimiyet Kurun

Zamandan, efordan, iş gücünden ve bütçeden tasarruf etmenizi sağlayacak Çiçeksepeti Entegrasyonu sayesinde gün ve saat satış grafiği, satış ve ciro adet grafiği, satış sıcaklık haritası gibi bilgilere eş zamanlı olarak ulaşabilirsiniz. İl ve ilçe bazında müşteri satış analizi yapabileceğiniz bu sistemde Türkiye haritası üzerinden en çok satış yaptığınız il ve ilçeleri görebilirsiniz. Satş analizlerini inceleyerek yeni fırsatları görebilir ve pazarlama kampanyaları oluşturabilirsiniz. Reklam ve tanıtım faaliyetlerini yönlendirmek için ihtiyacınız olan tüm verilere tek merkezden ulaşabileceğiniz Çiçeksepeti Entegrasyonu sayesinde belirli bölgelere özel promosyonlar tanımlayabilir, markanız için en avantajlı olan pazarlama stratejisine yönelebilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Mesaj atın arayalım!

Bize bir e-posta atın ve projeniz hakkında bilgi verin ya da sadece merhaba deyin!
En kısa sürede size geri döneceğiz.
Ar-Ge Merkezi
YTÜ İkitelli Teknopark,İç Kapı No: 1/Z,Başakşehir – İstanbul
Telefon: +90 850 333 1 523
E-Posta: info@faprika.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.