TCMB Döviz Kur

TCMB Döviz Kur Entegrasyonu E-ticaret sitesi ile sınırlarını ülke dışına çıkarmak isteyenler için benzersiz bir çözümümüz var; TCMB Döviz Kur Entegrasyonu sayesinde Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının kur entegrasyonlarını tek panel üzerinden yönetebilirsiniz.

Özel Eklentiler

Açıklama

E-ticaret sitesi ile sınırlarını ülke dışına çıkarmak isteyenler için benzersiz bir çözümümüz var; TCMB Döviz Kur Entegrasyonu sayesinde Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının kur entegrasyonlarını tek panel üzerinden yönetebilirsiniz. Dilediğinizde canlı kur bilgilerini güncelleyebileceğiniz TCMB döviz kur entegrasyonu sayesinde ani kur değişikliklerinden olumsuz olarak etkilenmezsiniz. Manuel olarak gerçekleştirebileceğiniz güncelleme imkanın yanı sıra belirlediğiniz saat aralığında otomatik olarak da güncelleyebileceğiniz TCMB döviz kur entegrasyonu sayesinde ödemelerinizi farklı para birimleri üzerinden alırken rahat edeceksiniz.

Tek Tıkla Güncellenen Kur Oranları

Tek tıkla kur oranlarını güncelleyebileceğiniz TCMB döviz kur entegrasyonu sayesinde yabancı banka kartları ile gerçekleştirilen alışverişlerden avantajlı çıkacaksınız. Süreci otomasyona bağlayarak iş akışınızdan tamamıyla çıkarmak sizin elinizde! TCMB döviz kur entegrasyonu ile farklı ülkelerin para birimlerinden ödeme alırken rahat edeceksiniz. Web sitenizdeki ürünlerin fiyatlarına çok kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz TCMB döviz kur entegrasyonu sayesinde kurlarınızı hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde ayarlamanız mümkündür. Tek bir para birimi üzerinden değil, tüm para birimleri üzerinden güncelleme yapabileceğiniz TCMB döviz kur entegrasyonu sisteminde zamandan ve iş gücünden büyük ölçüde tasarruf edeceksiniz. Onlarca farklı para birimi üzerinde manuel olarak güncelleme yapmak yerine süreci standardizasyona bağlamanıza olanak sağlayan TCMB döviz kur entegrasyonu sistemi sayesinde anlık satışlarınızdan büyük oranda kar elde edebilirsiniz.

Para Birimlerini Tanımlayın, Gerisini Faprika’ya Bırakın

TCMB döviz kur entegrasyonundan faydalanmak için istediğiniz para birimlerini sisteme entegre etmeniz yeterlidir. TCMB döviz kur entegrasyonu sayesinde kur değişiklikleri ile ilgili tüm süreçleri online olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sitenizde tanımladığınız para birimleri üzerinde çalışan sistemde istediğiniz kadar para birimi yükleyebilirsiniz. Döviz sınırı olmadan gerçekleştireceğiniz işlemlerde kurların otomatik olarak alınıp siteye yüklenmesini sağlarsınız. Tanımladığınız zaman ve aralık dilimlerine bağlı olarak gerçekleştireceğiniz işlemler sayesinde zamanınızı iş akış süreçlerinizi optimize etmeye ayırabilirsiniz. E-ticaret sürecinin olmazsa olmazları arasında yer alan TCMB döviz kur entegrasyonu sayesinde, ürün veya hizmetlerinizi kolay bir şekilde ülke sınırlarının dışına çıkarabilirsiniz. Benzersiz bir işletme kültürüne sahip olmak istiyorsanız siz de TCMB döviz kur entegrasyonu sistemini tercih edin.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık