Story Hikaye

Story Hikaye Modülü Genellikle sosyal medya uygulamalarında kullanılan Story (Hikaye) özelliğinin e-ticaret sitesine entegre edilmesini sağlayan Faprika, müşterilerinizin alışveriş deneyiminin çok daha kolay ve keyifli hale gelmesini sağlıyor.

Özel Eklentiler

Açıklama

Genellikle sosyal medya uygulamalarında kullanılan Story (Hikaye) özelliğinin e-ticaret sitesine entegre edilmesini sağlayan Faprika, müşterilerinizin alışveriş deneyiminin çok daha kolay ve keyifli hale gelmesini sağlıyor. E-ticaret sitenize entegre edeceğiniz Story (Hikaye) modülünde hedef kitlenizin sitenizin kullanım alışkanlarına göre yönlendirebilirsiniz. Örneğin; bir kullanıcı elbise kategorisinde belli başlı ürünlere periyodik dönemlerde bakıyorsa sitenizin Story (Hikaye) bölümünde bu ürünlerin kaydırılabildiği, görsel açıdan zengin fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Müşterilerinize ilgilendikleri ürünleri satın almaları için yönlendirici seçenekler sunan Story (Hikaye) imkanı sayesinde ürün veya hizmetlerinizin satışını katbekat arttırabilirsiniz.

Satış Oranınızı Arttırın

Story (Hikaye) özelliği sayesinde satış oranlarınızı yüksek ölçüde arttırmanız mümkündür. Google tarafından desteklenen Story (Hikaye) modülü, dönüşüm değerlerinizi arttırır. Hem görsel açıdan zengin hem de kullanıcıyı alışverişe tetikleyen bu modül sayesinde kullanıcıların hızlı bir şekilde alışveriş yapmalarına olanak sağlarsınız. E-ticaret sitenizin mobil uygulamasında veya mobil uyumlu arayüzünde de tercih edebileceğiniz Story (Hikaye) seçeneği tıpkı Instagram, Facebook ve Snapchat’te olduğu gibi kullanıcıların görseller arasında rahatça gezinmesine olanak sağlıyor. Arama motoru tarafından desteklenmesi sayesinde e-ticaret sitenizin sıralamasını üst seviyelere çıkarmanızı sağlayan Story (Hikaye) kapsamında içeriklerinizi çok hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz. Sağladığı avantajlarla kullanıcıların web sitenizde vakit geçirmesini sağlayan seçenekler, klasik arama sonuç sayfası tahtından edebilir.

Tüketilebilir İçeriklerle Site Ziyaretlerini Arttırın

Müşterilerinizin web sitenizde daha fazla vakit geçirmesini istiyorsanız siz de Story (Hikaye) uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Sadece e-ticaret siteniz için değil, diğer site türleri için de tercih edebileceğiniz Story (Hikaye) uygulamaları sektörde AMP sürümü olarak lanse edilir. Ürün, hizmet veya haber gibi verilere daha fazla link verilmesini sağlayan Story (Hikaye) seçeneği, bu özellikleri sayesinde Google tarafından da daha fazla ön plana çıkarılır. Hedef kitlenize etkili ve hızlı bir şekilde bilgi verebilmek için tercih edebileceğiniz Story (Hikaye) sistemleri haber siteleri gibi içerik akışının yoğun olduğu alanlarda da kullanılabilir. Güçlü yanları ile birçok sektörün öncelikli tercihi olan Story (Hikaye) ile siz de sitenizin değerini arttırabilir ve Google arama motorunda daha görünür olabilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Mesaj atın arayalım!

Bize bir e-posta atın ve projeniz hakkında bilgi verin ya da sadece merhaba deyin!
En kısa sürede size geri döneceğiz.
Ar-Ge Merkezi
YTÜ İkitelli Teknopark,İç Kapı No: 1/Z,Başakşehir – İstanbul
Telefon: +90 850 333 1 523
E-Posta: info@faprika.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.