Paratika

E-ticaret sitenizde ödemelerinizi güvenli bir şekilde almak için Paratika entegrasyonundan faydalanabilirsiniz. Yüksek başarılı işlem sayısı ile ödemelerin sorunsuzca alınmasına olanak sağlayan Paratika entegrasyonu, satış hacminizi artırmanız için ihtiyacınız olan seçenekleri size sunuyor.

Ödeme Eklentileri

Açıklama

E-ticaret sitenizde ödemelerinizi güvenli bir şekilde almak için Paratika entegrasyonundan faydalanabilirsiniz. Yüksek başarılı işlem sayısı ile ödemelerin sorunsuzca alınmasına olanak sağlayan Paratika entegrasyonu, satış hacminizi artırmanız için ihtiyacınız olan seçenekleri size sunuyor. Ödemelerinizi otomasyona dayalı olarak sorunsuz ve kolay bir şekilde almanıza yardımcı olan Paratika entegrasyonu sayesinde tek bir sözleşme dahilinde 7 farklı kredi kartı üzerinden ödeme alabiliyorsunuz. Tüketiciler için son derece önemli olan ödeme sayfasının sorunlu çalışması, alışveriş eğilimlerinden vazgeçmelerine neden olabilir. Bu nedenle sitenizin kuruluş aşamasında veya daha sonra tercih edebileceğiniz Paratika entegrasyonu ile ödeme süreçlerini profesyonelleştirebilirsiniz.

Etkili Bir Sanal Posa İhtiyacınız Varsa Paratika Entegrasyonu Yanınızda

Etkili bir sanal posa ihtiyacınız varsa Paratika entegrasyonunu tercih edebilirsiniz. E-ticaret siteniz üzerinden ürün veya hizmetlerinizi satarken satışlarınızı kredi kartı veya banka kartıyla alabilirsiniz. Her iki ödeme yöntemini bir arada kullanmanız da mümkündür. Tüm bu hizmetleri verebilmek için sanal posa ihtiyacınız olacaktır. Söz konusu işlemlerin banka tarafından yönetilmesi hem zahmetli hem de zor bir süreci beraberinde getirir. Sanal pos uygulamaları ile ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde almanızı sağlayan Paratika entegrasyonu sayesinde Bankkart Combo, World, Axess, Paraf, Bonus, Maximum, Cardfinans gibi bankalarla hızlıca çalışma imkanına sahip olursunuz. Hesabınıza pürüzsüz bir nakit akışı sağlayan bu sistem, güvenlik uygulamalarında sürekliliği sağlar.

Güvenli Ödeme Yöntemleri için Paratika Entegrasyonu

Güvenli ödeme yöntemleri için tercih edebileceğiniz Paratika entegrasyonu ile Türkiye’deki bankaların kullandığı teknolojiye sahip olabilirsiniz. Güvenli ödeme sayfası hizmeti sayesinde müşterilerinizin alışverişlerini gönül rahatlığı ile yapmasına olanak sağlayan Paratika entegrasyonunda sahtecilik kontrolü bulunur. Veri güvenliğinin önemli olduğu alanlarda öncelikli tercihiniz olacak Paratika entegrasyonu, avantajlı şartları ile küçük işletmelerin de taleplerine etkili bir şekilde yanıt verir. Zahmetsiz bir şekilde entegrasyon yaparak ödeme almaya hemen başlayacağınız sistemi tüm e-ticaret paketlerimiz için tercih edebilirsiniz. Esnek komisyon oranları ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan Paratika entegrasyonu her gün para transferi yapmanıza olanak sağlar. Bu sayede siz de odak noktanızı işinizi geliştirmeye ayırabilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Mesaj atın arayalım!

Bize bir e-posta atın ve projeniz hakkında bilgi verin ya da sadece merhaba deyin!
En kısa sürede size geri döneceğiz.
Ar-Ge Merkezi
YTÜ İkitelli Teknopark,İç Kapı No: 1/Z,Başakşehir – İstanbul
Telefon: +90 850 333 1 523
E-Posta: info@faprika.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.