Kuveyt Türk Sanal Pos

Kuveyt Türk Sanal Pos Entegrasyonu E-ticaret siteniz varsa Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu sayesinde ödemelerinizi kredi kartı ve banka kartıyla alabilirsiniz. 3D Secure sistemine sahip olan Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin kişisel verilerini ve kart bilgilerini güvence altına alırsınız.

Ödeme Eklentileri

Açıklama

E-ticaret siteniz varsa Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu sayesinde ödemelerinizi kredi kartı ve banka kartıyla alabilirsiniz. 3D Secure sistemine sahip olan Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin kişisel verilerini ve kart bilgilerini güvence altına alırsınız. Tüm e-ticaret paketlerimiz ile uyumlu olan Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu güvenli ortak ödeme sayfasına sahiptir. Bu sayede müşterilerinizin nezdinde site güvenliğini de artırmış olursunuz. Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu ile alacağınız tahsilatlarda paranız anında hesabınıza yatar. Bu sayede tahsilat için günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Sanal pos bilgilerinizi girerek hemen kullanmaya başlayabileceğiniz Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu sisteminde tüm süreçler Faprika ekibi tarafından takip edilir ve yönetilir.

Taksit İmkanını Kendinize Göre Ayarların

Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonunun avantajlarla dolu dünyasında taksit sayısını pazarlama stratejilerinize göre belirleyebilirsiniz. Aktivasyon ihtiyacının bulunmadığı Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu sisteminde takside vade farkı ekleyerek işletme gelirlerinizi belirli bir periyotta arttırmanız da mümkündür. Hızlı arayüzü sayesinde müşteri memnuniyetini arttıran onlarca seçeneğe sahip olan Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterileriniz bekleme yapmadan ödemesini tamamlayabilir. Türkçe ve İngilizce opsiyonları sayesinde hem ülke içindeki müşterileriniz için hem de yurt dışına yapacağınız pazarlamalarda personelleriniz için avantajlı olan Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonunda herhangi bir komisyon ödemeden tahsilat yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Ödemelerinizi Peşin veya Taksitle Alın

Ödemelerinizi peşin veya taksitle almanıza olanak sağlayan Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu en güncel ve optimize kodlar ile yazıldığından tüm e-ticaret paketlerine uyum sağlar. Ek güncelleme talebinde bulunarak tahsilat süreçlerini ödeme alışkanlıklarınıza göre düzenleyebileceğiniz Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu sayesinde tahsilat işlemlerinizi tek panel üzerinden görüntüleyebilir ve rapor alabilirsiniz. Satış grafiğinizi somut verilerle inceleyerek pazarlama stratejilerinizi yönlendirebileceğiniz Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu sistemi sayesinde 7/24 müşteri deneyimini iyileştiren etkili çözümlere sahip olacaksınız. Faprika güvencesi ile gerçekleştireceğiniz Kuveyt Türk sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizden havale ile de ödeme alabilirsiniz. Paranın hesabınıza anında yattığı bu sistem sayesinde siz sadece iş süreçlerinize odaklanacaksınız.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık