VakıfBank Sanal Pos

VakıfBank Sanal Pos Entegrasyonu E-ticaret siteniz üzerinden yaptığınız satışlarda müşterilerinizden ödeme almanızı sağlayan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonu ile sipariş esnasında hızlı bir şekilde tahsilat alabilirsiniz. İnternet üzerinden mal ve hizmet ticaretini olanaklı kılan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonunun kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Eklentileri

Açıklama

E-ticaret siteniz üzerinden yaptığınız satışlarda müşterilerinizden ödeme almanızı sağlayan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonu ile sipariş esnasında hızlı bir şekilde tahsilat alabilirsiniz. İnternet üzerinden mal ve hizmet ticaretini olanaklı kılan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonunun kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güvenlik kodu kontrolü yapmanıza olanak sağlayan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonu ile müşterileriniz hızlı ve güvenli bir şekilde ödemelerini tamamlayabilir. Satış ve diğer işlemleri kontrol etmenize imkan sağlayan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonu sistemi sayesinde günlük ve toplam satış detaylarınızı liste halinde görebilirsiniz.

Raporlarla Satış Stratejinizi Belirleyin

Raporlarla satış stratejinizi belirlemenize olanak sağlayan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonu ile yurt dışı kartlarıyla yapılan alışverişlerde tahsilat imkanına sahip olacaksınız. Ödeme ile ilgili tüm süreçlerin otomasyona bağlandığı Vakıfbank sanal Pos entegrasyonu sisteminde mağaza programınız ile ödeme sistemleriniz entegre olarak çalışır. Bu sayede iade ve iptal işlemleri için ilgili arayüze bağlanmanıza gerek kalmadan, direkt olarak mağaza programı üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinizin kredi kartı ve banka kartı ile alıveriş yapmasına olanak sağlayan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonunu tercih ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Visa, Mastercard ve American Express, TROY logolu kartlarla ödeme alabileceğiniz bu sistem sayesinde müşteri hacmini artırmanız mümkündür.

Diğer Banka Kartlarından Ödeme Alın

Vakıfbank sanal Pos entegrasyonu ile World markalı tüm kredi kartlarına taksit fırsatı sunabilirsiniz. Yapı Kredi World, Vakıfbank World, Anadolubank World, Albaraka World gibi World özelliği taşıyan kartlara taksit fırsatı sunan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonu ile diğer kredi kartları ve banka kartlarından da tek çekim ile ödeme alabilirsiniz. Siz de Vakıfbank sanal Pos entegrasyonuna sahip olmak istiyorsanız deneme sürümümüz üzerinden sanal pos uygulamasını deneyebilirsiniz. Faprika tarafından geliştirilen sanal pos modülleri ile işlemlerinizin aksamadan, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesini sağlarsınız. Vakıfbank sanal Pos entegrasyonu dahilinde sunduğumuz hizmetlerde modüllerimiz düzenli olarak güncellenir. Ömür boyu kullanabileceğiniz bu sistemde yıllık ödeme sorunsalından da kurtulmuş olursunuz. Vakıfbank sanal Pos entegrasyonunu tercih ederek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Aynı gün kurulum hizmetimiz ile ödemelerin anında hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık