Aras Kargo

Aras Kargo Entegrasyonu Manuel bir işlem yapmadan siparişlerinizin direkt olarak Aras Kargo şubesine entegre edilmesini sağlayan Aras Kargo entegrasyonu ile aldığınız siparişlerin otomatik olarak panelinize yansımasını sağlarsınız. E-ticaret sitenizle tam entegre bir biçimde kullanabileceğiniz Aras Kargo entegrasyonu sistemi sayesinde siparişlerinizi otomatik olarak Aras Kargoya gönderebilir ve takibini yapabilirsiniz.

Lojistik Eklentiler

Açıklama

Manuel bir işlem yapmadan siparişlerinizin direkt olarak Aras Kargo şubesine entegre edilmesini sağlayan Aras Kargo entegrasyonu ile aldığınız siparişlerin otomatik olarak panelinize yansımasını sağlarsınız. E-ticaret sitenizle tam entegre bir biçimde kullanabileceğiniz Aras Kargo entegrasyonu sistemi sayesinde siparişlerinizi otomatik olarak Aras Kargoya gönderebilir ve takibini yapabilirsiniz. Manuel olarak sizi yoracak ve takip etmenizi zorlaştıracak işlemlerin otomasyona bağlanmasına olanak sağlayan Aras Kargo entegrasyonu kargo sürelerinin kısaltılmasına olanak sağlar. Müşteri memnuniyetini artırmak isteyen e-ticaret işletmecileri tarafından tercih edilen Aras Kargo entegrasyonu işinizi en hızlı ve kolay hale getirir.

Gönderim Süreçlerini Otomize Edin

Gönderim süreçlerini otomize etmenize olanak sağlayan Aras Kargo entegrasyonu ile gönderim sürecine hazır olan siparişlerin çıktısını almak için zaman ve efor harcamazsınız. Aynı şekilde kargo firmasının tarafınızdan ürün almasını beklemek ve şubeye giderek kargonun barkodlanmasını beklemek gibi zaman ve iş gücüne mal olan süreçlerin bertaraf edilmesini sağlarsınız. Zamanınızı çok daha verimli bir şekilde harcamanıza olanak sağlayan entegrasyon kargo ile ilgili operasyon yükünüzü azaltmanıza olanak verir. Zamanında teslim edilen siparişler için ihtiyacınız olan tüm kolaylıkları sizler için sunan Aras Kargo entegrasyonu ile zaman maliyetinden de tasarruf edeceksiniz.

Sipariş Adımlarının Tamamı Otomasyona Bağlı

Sipariş adımlarının tamamının otomasyona bağlanmasına olanak sağlayan Aras Kargo entegrasyonu ile ürün gönderimindeki maliyetlerinizden yüksek oranda tasarruf edersiniz. Zamanında teslim edilen siparişler ile müşteri memnuniyetini artıracağınız benzersiz seçenekler sunan Aras Kargo entegrasyonu ile müşterilerinizin çok daha mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Aras Kargo entegrasyonu sisteminde ilk adım kullanıcı panelinize siparişin düşmesi ile gerçekleşir. Siz siparişi onayladıktan sonra sistem siparişi otomatik olarak entegrasyon ile Aras Kargo sistemine iletir. Siparişi kendi panelinde görüntüleyen kargo firması, sipariş adedine uygun bir araçlar tam zamanında kapınıza gelerek barkod etiketi yapıştırdığınız ürünleri alır. El terminali vasıtasıyla barkod kodunu okutan kurye, işlemlerin standardizasyona bağlanmasına yardımcı olur. Aras Kargo entegrasyonu sayesinde yüklü siparişlerinizde gecikme veya arada sipariş kaçırma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız. Tüm süreçler yapay zeka destekli otomasyon sürecine bağlıdır.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık