PTT Kargo

PTT Kargo Entegrasyonu Sağladığı avantajlarla hem işletmenizin değerini artırmanıza olanak sağlayan hem de kullanıcı odaklı uygulamalarıyla müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayan PTT Kargo entegrasyonu ile kargo süreçlerini optimize edebilirsiniz. Manuel işlemlerde gerçekleşen hatalardan doğan mağduriyetlerin giderilmesine olanak sağlayan PTT Kargo entegrasyonu sistemleri aynı zamanda personel maliyetlerini azaltmanıza da yardımcı olur.

Lojistik Eklentiler

Açıklama

Sağladığı avantajlarla hem işletmenizin değerini artırmanıza olanak sağlayan hem de kullanıcı odaklı uygulamalarıyla müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayan PTT Kargo entegrasyonu ile kargo süreçlerini optimize edebilirsiniz. Manuel işlemlerde gerçekleşen hatalardan doğan mağduriyetlerin giderilmesine olanak sağlayan PTT Kargo entegrasyonu sistemleri aynı zamanda personel maliyetlerini azaltmanıza da yardımcı olur. Bir kişinin dakikalar boyunca sürecek işlemlerini tek tıkla bir saniyede gerçekleştiren PTT Kargo entegrasyonu ile kargo süreçlerinde hataya yer bırakmazsınız. Hatalı işlemlerin önüne geçmenize olanak sağlayan PTT Kargo entegrasyonu aynı zamanda kargo süreçlerini çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar. Lojistik için ayırdığınız bütçenizden avantaj elde etmenizi sağlayan sistemler, bu özellikleri ile çok daha rekabetçi fiyatlarla istediklerinizi satmanıza olanak tanır.

Müşteri Beklentilerini En Üst Düzeyden Karşılayın

Müşteri beklentilerini en üst düzeyden karşılamanıza imkan veren PTT Kargo entegrasyonu sistemi sayesinde ürünlerinizi aynı gün içinde dahi kargoya verebilirsiniz. Uçtan uca PTT Kargo entegrasyonu sayesinde işlemlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayarak müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. PTT Kargo entegrasyonu sisteminde öncelikle müşteri siparişini verir. Siz ürünleri hazırladıktan sonra belirttiğiniz tarihte kargo arabası sipariş adedinize uygun kargo aracıyla kapınıza kadar gelir. Bu süreç içerisinde siz de siparişleriniz üzerine barkod etiketi yapıştırırsınız. El terminali yardımıyla barkod etiketini okutan kargo görevlisi, bu sayede kargolama süreçlerini başlatmış olur. Müşteriler de kargo takip sistemi üzerinden, satın alım yaptığı uygulama üzerinden siparişinin nerede olduğunu kolay bir şekilde görebilir.

Müşteriyi Bilgilendirme Görevi Kargo Şirketinde

Müşterilerin kargonun durumu hakkında bilgilendirilmesi görevi PTT Kargo entegrasyonu sayesinde kargo şirketince yapılır. Kargonun yola çıkması ve tahmini teslimat tarihinin verilmesinden ürünün teslim edilmesi sonrasında SMS veya e-posta ile bilgilendirilmesine kadar ihtiyaç duyulan tüm süreçlerin otomasyona bağlanmasına olanak tanıyan PTT Kargo entegrasyonu aynı zamanda müşteri memnuniyetini arttıran en önemli etkenlerden bir tanesidir. Marka değerinizi artırmanız için de son derece avantajlı olan PTT Kargo entegrasyonu sistemi ile hem şirket vizyonunu geliştirecek hem de müşteri beklentilerini en üst düzeye taşıyacaksınız.

Tüm Eklentiler

Mesaj atın arayalım!

Bize bir e-posta atın ve projeniz hakkında bilgi verin ya da sadece merhaba deyin!
En kısa sürede size geri döneceğiz.
Ar-Ge Merkezi
YTÜ İkitelli Teknopark,İç Kapı No: 1/Z,Başakşehir – İstanbul
Telefon: +90 850 333 1 523
E-Posta: info@faprika.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.