Sürat Kargo

Sürat Kargo Entegrasyonu E-ticaret süreçlerinde işletmelerin başarısına başarı katan entegrasyonlardan biri de Sürat Kargo entegrasyonudur. İşletmelere değer katan seçenekleriyle kargolama süreçlerinin otomasyona bağlanmasına olanak tanıyan Sürat Kargo entegrasyonu, kargo süreçlerinin hatasız olarak sürdürülmesine olanak tanır.

Lojistik Eklentiler

Açıklama

E-ticaret süreçlerinde işletmelerin başarısına başarı katan entegrasyonlardan biri de Sürat Kargo entegrasyonudur. İşletmelere değer katan seçenekleriyle kargolama süreçlerinin otomasyona bağlanmasına olanak tanıyan Sürat Kargo entegrasyonu, kargo süreçlerinin hatasız olarak sürdürülmesine olanak tanır. Zamandan ve maliyetten tasarruf ettiren uygulamaları ile iş süreçlerinizi profesyonel bir şekilde yürütebilirsiniz. Maliyetten ve zamandan tasarruf ettiren seçenekleri ile insandan kaynaklanan hataları en aza indirgemeniz mümkündür. Sürecin otomasyona bağlanması sayesinde işlemlerin hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan Sürat Kargo entegrasyonu ile kargo işlemlerinizi kusursuzlaştırabilirsiniz.

Kargo Süreçleri Nasıl İşler?

Sürat Kargo entegrasyonu hizmeti aldığınızda ilk adım olarak entegrasyon paneli üzerinden alınan siparişleriniz eş zamanlı olarak Sürat Kargonun paneline aktarılır. Panelde bulunan siparişler otomatik olarak kargoya verildi olarak görünür ve hem kullanıcıya hem de size kargo takip numarası gelir. Müşterini, kargom nerede seçeneğine tıklayarak kargo süreçlerinin tamamını inceleyebilir. Kargo takip numarasını manuel olarak eklemenize gerek bıraktırmayan sistemde müşterilerinizin kargo takiplerini tek bir panel üzerinden yapmanız mümkündür. Müşteri memnuniyetini arttıran Sürat Kargo entegrasyonu seçenekleri, zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Siparişlerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde göndermenize olanak sağlayan Sürat Kargo entegrasyonu sistemi son derece avantajlıdır.

Sürat Kargo Web Service’lerine Otomatik Bağlanın

Sürat kargo Web Service’lerine otomatik olarak bağlanmanıza olanak sağlayan Sürat Kargo entegrasyonu ile siparişinizin panelinize düşmesinin ve bu siparişi onaylamanız durumunda sipariş bilgileri senkronize olarak Sürat Kargo paneline de düşer. Kargo firması, sipariş adedinize uygun bir araçla tam zamanında yükleme yapılacak alana gelir ve barkod çıktısını yapıştırdığınız ürünleri el terminali ile okutarak sisteme entegre eder. Ürünlerin kargoya verilmesi durumunda SMS veya e-posta ile müşteri bilgilendirmesi kargo firmasınca yapılır. Bu sayede tüm süreçleri otomasyona bağlamış olursunuz. Son derece avantajlı olan Sürat Kargo entegrasyonu otomasyonunda manuel olarak müşteri siparişini takip etmek zorunda kalmazsınız. Müşteri memnuniyetini arttıran seçeneklerle kullanıcı dostu uygulamalara sahip olan Sürat Kargo entegrasyonu, özellikle sipariş yoğunluğu yüksek olan firmalar için son derece önemlidir. Siz de Sürat Kargo entegrasyonu yaptırmak istiyorsanız ücretsiz demo sürümümüzü deneyebilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık