BYEkspress Kargo

BYEkspress Kargo Entegrasyonu Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayabileceğiniz ByEkspres Kargo entegrasyonu sayesinde siparişlerinizin sorunsuz ve profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Zamandan ve maliyetten tasarruf ettiren imkanları ile arzını gerçekleştirdiğiniz ürünleri daha rekabetçi fiyatlarla piyasaya sunmanıza olanak sağlar.

Lojistik Eklentiler

Açıklama

Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayabileceğiniz ByEkspres Kargo entegrasyonu sayesinde siparişlerinizin sorunsuz ve profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Zamandan ve maliyetten tasarruf ettiren imkanları ile arzını gerçekleştirdiğiniz ürünleri daha rekabetçi fiyatlarla piyasaya sunmanıza olanak sağlayan ByEkspres Kargo entegrasyonu birçok işlevi tek bir panel üzerinden gerçekleştirir. Siparişlerin kargoya bildirilmesiyle başlayan ByEkspres Kargo entegrasyonu sürecinde hazır olan siparişlerinizin otomatik olarak ByEkspres sistemine bildirimini sağlarsınız. Siparişlerin hazırlanması ile eş zamanlı olarak sisteme entegre edilen ByEkspres Kargo entegrasyonu yapısında müşterinin ödeme yönteminden adres bilgilerine kadar tüm süreçler kargo şirketi ile paylaşılır. ByEkspres Kargo entegrasyonu sayesinde kargolamada meydana gelebilecek hatalar minimuma indirgenir.

Bilgi Hatalarına Yer Bırakmayan Profesyonel Süreç

Sipariş adreslerinde herhangi bir bilgi hatası olması durumunda sizinle iletişime geçen kargo şirketi, bu sayede bilgi hatalarının tamamıyla ortadan kaldırılmasına olanak tanır. Barkodlama sistemi sayesinde el terminali vasıtasıyla tek bir tıkla, bir saniye içerisinde siparişin bilgileri sisteme aktarılır. Sonradan bir etiket basılmasına gerek kalmayan bu sistemde ürünlerin kargo şirketine teslim edilmesi durumunda müşteriye SMS veya e-posta ile bilgilendirme yapılır. Siparişiniz yola çıktı ifadesiyle yapılan bilgilendirmeler siparişin teslim edilmesine kadar devam eder. Ürünlerin teslim edilmesinden sonra müşteriyi bilgilendiren “Ürününüz teslim edildi.” Temalı bir bildirimde daha bulunulur. Bu sayede müşteri, kargo sürecinin her aşamasını memnuniyetle takip edebilir. Sağladığı sevkiyat takibi hizmetiyle kargo sürecini merak eden müşteriler için profesyonel çözümler sunan ByEkspres Kargo entegrasyonu ile gönderi durumu gerçek zamanlı olarak kontrol edilebilir.

Elektronik Kargo Teslimat Dokümanı

ByEkspres Kargo entegrasyonu ile sunulan elektronik kargo teslimat dokümanında müşteriler için kargo numarası, çıkış ve varış işlemlerinin gerçekleştirildiği kargo şubesinin iletişim bilgileri ve teslimatın güncel durumu hakkında müşteri bilgilendirmesi yapılır. Kargo süreçlerinin kolay ve profesyonel bir şekilde yönetilmesine olanak sağlayan ByEkspres Kargo entegrasyonu, e-ticaret firmanıza zamandan ve efordan kazandırır. Gerçek zamanlı gönderi takibi yapmanıza olanak sağlayan ByEkspres Kargo entegrasyonu ile otomatik takip numarası ile işlemleri yapay zeka destekli otomasyon sürecine bırakabilirsiniz. ByEkspres Kargo entegrasyonu sayesinde personel tasarrufu sağlayarak ürünleri daha rekabetçi koşullarda arz edebilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık