Channel Engine

Channel Engine Entegrasyonu E-ticarette sınırları aşmak sizin elinizde. Channel Engine Entegrasyonu ile markanızı global pazaryerlerine tek bir kanal üzerinden bağlayabilirsiniz. e-ihracat ile marka bilinirliğinizi artırmak ve binlerce yeni potansiyel müşteriye erişmek için tercih edebileceğiniz Channel Engine Entegrasyonu, yurt dışına hızlı ve sorunsuz gönderim yapmanıza olanak sağlar

Pazaryeri Eklentileri

Açıklama

E-ticarette sınırları aşmak sizin elinizde. Channel Engine Entegrasyonu ile markanızı global pazaryerlerine tek bir kanal üzerinden bağlayabilirsiniz. e-ihracat ile marka bilinirliğinizi artırmak ve binlerce yeni potansiyel müşteriye erişmek için tercih edebileceğiniz Channel Engine Entegrasyonu, yurt dışına hızlı ve sorunsuz gönderim yapmanıza olanak sağlar. e-ihracat ile markasının sınırlarını aşarak yurt dışında rekabet etmek isteyen işletmelere özel olarak sunduğumuz Channel Engine Entegrasyonu hizmeti sayesinde yurt dışındaki pazaryerlerine de yurt içinde olduğu gibi rahat ve konforlu satış yapabilirsiniz.

Tek Noktadan Tüm Dünyaya Satış Yapın

Tek noktadan tüm dünyaya satış yapmanıza olanak sağlayan Channel Engine Entegrasyonu e-ihracat ile markaların, mağazaların ve distribütörlerin global pazarlara bağlanmasına olanak sağlar. Milyonlarca yeni müşteriye erişerek ürün ve hizmetlerinizin sınırlarını aşmak için tek yapmanız gereken kolayca e-ihracat yapabileceğiniz Channel Engine Entegrasyonu hizmetimizle tanışmak olacak. İşletmenizi küresel pazarlarla tam olarak entegre etmek için kullanacağınız bu sistem, kendi arka uç sistemlerinizle çalışmanıza izin verir. Son derece basit, hızlı, pratik ve güvenilir bir şekilde e-ihracat satışlarınızı gerçekleştirerek küresel ölçekteki dev markalarla rekabet halinde olabilir, hem işletmenize hem de ülkemize kazandırabilirsiniz. Channel Engine Entegrasyonu sayesinde yurt içi ve yurt dışı satışlarınız tek bir panel üzerinden görüntülenebilir. Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin stok seviyelerinin otomatik olarak entegre edilmesini sağlayan e-ihracat sistemi, uluslararası piyasalarda ürün stoklarınızın güncel olmasına olanak verir.

Mağazanızı En Büyük Pazaryerlerine Entegre Edin

Yurt dışına ürün satarak e-ticaret sitenizi dünyanın en büyük pazaryerlerine entegre edilmesini sağlayan Channel Engine Entegrasyonu hizmetimiz ile WMS, ERP veya PIM’inizi aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. e-ihracat sistemiyle tek bağlantı üzerinden uluslararası pazaryerlerine entegre olmanızı sağlayan Channel Engine Entegrasyonu ile sektörün güncelleştirmelerinin lideri olarak, yeni kanal eklemeleri yaparak sitenizi daima güncel tutuyoruz. Neyi nerede sattığınızı eş zamanlı olarak kontrol edebileceğiniz Channel Engine Entegrasyonunda ihtiyaçlarınıza özel filtreler oluşturabilir ve bu özelleştirilmiş filtreler sayesinde kar marjlarınızı belirleyerek en çok satışını yaptığınız ürünler üzerinde yoğunlaşmanızı da sağlar. Sahip olduğunuz her bir satış kanalı üzerinden özel fiyatlandırma kuralları veya indirimler ekleyebileceğiniz Channel Engine Entegrasyonunda ticari yuvarlama imkanı sayesinde arzını gerçekleştirdiğiniz ürünleri fiyatları da sizin kontrolünüzde olacak.

Channel Engine Pazaryeri Entegrasyon Listesi

AboutYou – Afound – Ahlens – AliExpress – Allegro – AmazingKids – Amazon Australia – Amazon Business – Amazon Canada – Amazon France – Amazon Germany – Amazon Italy – Amazon Mexico – Amazon Netherlands – Amazon Poland – Amazon Spain – Amazon Sweden – Amazon UAE – Amazon UK – amazon.com – Back Market – beslist.be – beslist.nl – Bied&Win – Blokker – bol.com – Buy on Google – Carrefour – catch.com.au – Cdiscount – CDON – Conforama – Conrad – darty.com – Decathlon – Douglas – Ebay worldwide – EPrice – Fnac – fonQ – H&M – H&M Home – HomeDeco – idealo – INNO – Iris Arke – kaufland.de – kleertjes.com – LaModa – Lazada – Leen Bakker – Loods 5 – Maisons du Monde – ManoMano – MediaMarkt – Miinto – Möbel24 – NADUVI – Newegg – OTTO Market – Ozon – Rakuten – Refurbed – Refurbished.store – Secret Sales – Shopee – Spartoo – Sportdeal – V&D – VakantieVeilingen – VidaXL – Walmart – Wayfair – We Fashion – Wehkamp – Wish – Zalando Europe – Let us know which one

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık