YapıKredi Bankası Sanal Pos

YapıKredi Bankası Sanal Pos Entegrasyonu Geleneksel yöntemlerle gerçekleştirdiğiniz ticaretin internet ortamına taşınması için olmazsa olmazlarınız arasındaki YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu ile tanışın! Faprika güvencesi ile edineceğiniz YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu ile geleneksel uygulamalara göre alışverişin çok daha hızlı ve güvenli olmasını sağlayabilirsiniz.

Ödeme Eklentileri

Açıklama

Geleneksel yöntemlerle gerçekleştirdiğiniz ticaretin internet ortamına taşınması için olmazsa olmazlarınız arasındaki YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu ile tanışın! Faprika güvencesi ile edineceğiniz YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu ile geleneksel uygulamalara göre alışverişin çok daha hızlı ve güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik 7 gün 24 saat tahsilat imkanına sahip olarak siz uyurken de kazanmaya devam edersiniz. SSL sertifikalı e-ticaret paketleri ile uyumlu olan YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu sayesinde 3D Secure ile güvenlik standartlarını daima üst seviyede tutarsınız.

Müşterilerinizin Kişisel Verilerini Koruyun

3D Secure sistemi sayesinde müşterilerinizin kişisel verilerini ve kart bilgilerini koruyarak güvenli bir ortam sağlayan YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu sayesinde tek merkezden anlık olarak ödeme alma ve listeleme hizmetlerine sahip olacaksınız. Hedef kitlenizle güvenli bir ortamda bir araya gelerek satışlarınızdan ödeme almanıza olanak sağlayan YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu sayesinde online olarak ödeme almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu kapsamında bulunan işlem statü sorgulama hizmeti ile terminal numarası ve üye iş yeri numarası gibi bilgilerle işlemin yapıldığı kart numarasından tarihine kadar tüm detaylara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Karma işlem yapmanıza olanak sağlayan özel sistemi sayesinde müşterilerinizin ödemelerinin bir bölümün kart puanı ile, bir bölümünü ise peşin veya taksitle yapmasına olanak sağlayan YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu ile kazanan siz olacaksınız.

Farklı Para Birimleri Üzerinden Ödeme Alma

Farklı para birimleri üzerinden ödeme almanıza imkan tanıyan YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu sistemi sayesinde yabancı kartlar üzerinden tahsilat yapabilirsiniz. Satır sınırlaması olmadan istediğiniz rapora anında ulaşmanızı sağlayan YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu ile aldığınız ödemelerin istatistiki raporlarına somut bir biçimde ulaşabilirsiniz. Yeni pazarlama stratejileri oluşturmak için beklentilerinize en uygun çözümleri sunan YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu sayesinde ödeme alma ile ilgili tüm süreçleri otomasyona bağlamak sizin elinizde! Kullanıcı dostu uygulamalar ile sürecin profesyonelleştirilmesini sağlayan YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu ile ödemelerinizi anında hesabınızda görebilirsiniz. Bekleme yapmadan, vade gününün dolmasını beklemeden alacağınız periyodik ödemeler ile içiniz de işiniz de rahat olacak.

Tüm Eklentiler

Mesaj atın arayalım!

Bize bir e-posta atın ve projeniz hakkında bilgi verin ya da sadece merhaba deyin!
En kısa sürede size geri döneceğiz.
Ar-Ge Merkezi
YTÜ İkitelli Teknopark,İç Kapı No: 1/Z,Başakşehir – İstanbul
Telefon: +90 850 333 1 523
E-Posta: info@faprika.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.