Aksay Kargo

Aksay Kargo Entegrasyonu E-ticaret operasyonlarınızın verimli bir şekilde yürütülmesine olanak sağlayan ve sunduğu lokal çözümler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan Aksay Kargo entegrasyonu ile tanışın.

Lojistik Eklentiler

AÇIKLAMA

E-ticaret operasyonlarınızın verimli bir şekilde yürütülmesine olanak sağlayan ve sunduğu lokal çözümler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan Aksay Kargo entegrasyonu ile tanışın. Kargolama işlemini kolaylaştıran, Aksay Kargo entegrasyonu, otomatik olarak kargo barkodu oluşturmanıza yardımcı olur. Aksay Kargo entegrasyonu ile siparişlerinizi hızlı bir şekilde kargoya verebilirsiniz. Pazaryerlerindeki değişken kargo fiyatlarından bağımsız olarak kargo şirketi ile anlaştığınız kargo ücreti üzerinden kargo gönderimini sağlayabileceğiniz Aksay Kargo entegrasyonu, bu özelliği ile de avantajlıdır.

Aksay Kargo Entegrasyonu ile Otomatik Kargo Takip Sistemi

Tüm süreçlerin otomasyona bağlandığı Aksay Kargo entegrasyonunda işgücünden büyük ölçüde tasarruf edersiniz. İnsan gücünden edilen tasarrufunun yanı sıra tüm sistemler otomasyona bağlandığı için insan kaynaklı hataların da önüne geçilmiş olunur. Siparişleri kargoya hazırlık sürecinin çok daha kolay gerçekleşmesine olanak sağlayan Aksay Kargo entegrasyonu, hem e-ticaret sitenize gelen hem de pazaryerlerinden satışını yaptığınız siparişlerinizi tek bir merkezde toplar. Ürünlerin kargo entegrasyonunun yapılması için kargo firmasına siparişlerin iletilmesi gereklidir. Sipariş iletiminden sonra bir kez kargo barkodu oluşturulur. Yani, hem kargo firması hem de siz ayrı ayrı kargo barkodları oluşturmalısınız. Bu da hem zamandan hem de işgücünden yüksek ölçüde avantaj elde etmenize yardımcı olur. Sipariş listesi üzerinden barkodlu kargo fişlerini kolay bir şekilde görebilirsiniz. Gönderi paketini yerleştirdiğiniz barkodlu kargo fişi sayesinde hem müşterileriniz ürünlerinin kargo takibinin yapabilir hem de siz gönderinin hangi aşamada olduğunu kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Kargo Takip Numarasının Oluşturulması

Aksay Kargo entegrasyonunda paketi teslim alan kargo firması, barkodu okuttuktan sonra söz konusu barkoda tanımlanan kargo takip numarasını tarafınıza ulaştırır. Tüm süreçler otomatik olarak sürdürüldüğü için takip kodunun oluşturulmasının ardından SMS veya e-posta vasıtasıyla otomatik olarak müşteri bilgilendirilir. Kargo takip numarasının otomatik olarak müşteriye iletilmesi takip süreçlerinin çok daha hızlı ve avantajlı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur. Tüm mağazalarınızdaki kargo sistemlerine a kolay bir şekilde bağlantı sağlayabileceğiniz Aksay Kargo entegrasyonu sayesinde pazaryeri mağazası ve e-ticaret sitelerindeki sipariş işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık