Carrtell Kargo

Carrtell Kargo Entegrasyonu Müşteri deneyimini iyileştirebileceğiniz hızlı teslimat çözümleri ile e-ticaret sitenizde fark yaratmaya ne dersiniz? Deneyime ve teknolojik altyapıya sahip olan Cartell Kargo sayesinde profesyonel çözümlere düşük maliyetlerle ulaşabilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün teslimat imkanı sunabileceğiniz kuryeli araç kiralama hizmetlerine de sahip olabileceğiniz ve size özel hızlı teslimat çözümlerinden faydalanabileceğiniz Cartell Kargo uygulamasına sahip olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Lojistik Eklentiler

Açıklama

Müşteri deneyimini iyileştirebileceğiniz hızlı teslimat çözümleri ile e-ticaret sitenizde fark yaratmaya ne dersiniz? Deneyime ve teknolojik altyapıya sahip olan Cartell Kargo sayesinde profesyonel çözümlere düşük maliyetlerle ulaşabilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün teslimat imkanı sunabileceğiniz kuryeli araç kiralama hizmetlerine de sahip olabileceğiniz ve size özel hızlı teslimat çözümlerinden faydalanabileceğiniz Cartell Kargo uygulamasına sahip olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Müşterileri nezdinde fark yaratmak isteyen e-ticaret siteleri için tercih edebileceğiniz Cartell Kargo uygulaması sayesinde direkt olarak depodan müşteriye ürün aktarımı sağlayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik altyapıya sahip olan Cartell Kargo sisteminde güvenli ve hızlı bir şekilde kargo işlemini gerçekleştirebileceğiniz kuvvetli iletişim ağına sahip olabilirsiniz. Üst seviye müşteri memnuniyeti sağlamak isteyenlerin öncelikli tercihi olan Cartell Kargo sayesinde saatler içerisinde istenilen ürünü müşteriye ulaştırabilirsiniz.

Kuryeli Araç Kiralama Hizmeti

Cartell Kargo, kuryeli araç kiralama hizmeti sunarak sorunsuz ve efektif bir operasyonun geçirmenizi sağlar. Teknolojik desteğe sahip olan bu sistem dahilinde kurye giydirme ve size özel araç imkanı sayesinde marka bilinirliğinizi ve kurum imajınızı en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Operasyon ekibi sayesinde sektörünüze hakim saha personelinden destek alabilir ve geniş araç vasıtası ile istediğiniz kargoların hızlı bir şekilde ulaşımını sağlayabilirsiniz. Yazılım desteği sayesinde en uygun operasyonel çözüme ulaşabileceğiniz Cartell Kargo ile beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz. Deneyimli saha personeli sayesinde hızlı teslimat garantisi ve dinamik kuryeler ile doğru tercih, güvenilir teslimat, güçlü iletişim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik altyapıya sahip olan Cartell Kargo, efektif bir şekilde istediğiniz kargoların müşterilerinize sorunsuz bir şekilde ulaştırılmasını sağlıyor.

Hızlı ve Güvenilir Teslimat Çözümleri

API entegrasyonuna sahip olan bu sistemde teslimat çözümlerine entegre satış verilerinize birlikte ulaşabiliyorsunuz. Müşterilerinizin kargolarını takip edebilmeleri için canlı gönderi takibi hizmetinin de bulunduğu bu sistemde siz de ekibinizi anlık olarak takip etme fırsatına sahip olursunuz. Size özel gönderi danışmanı fırsatından da yararlanabileceğiniz Cartell Kargo sayesinde merak ettiğiniz her soruya anlık olarak yanıt bulabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz gönderi danışmanı, kapıda ödeme çözümleri ve kullanıcı paneli vasıtasıyla beklentilerinizi karşılayabileceğiniz Cartell Kargo sisteminde pürüzsüz ve güvenli bir şekilde kargolarınızın iletimini sağlayabilirsiniz. Ürünlerinizin müşterilerinize tecrübeli bir ekip ile ulaşmasını istiyorsanız yüksek teslimat kalitesine sahip olan Cartell Kargoyu tercih edebilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Mesaj atın arayalım!

Bize bir e-posta atın ve projeniz hakkında bilgi verin ya da sadece merhaba deyin!
En kısa sürede size geri döneceğiz.
Ar-Ge Merkezi
YTÜ İkitelli Teknopark,İç Kapı No: 1/Z,Başakşehir – İstanbul
Telefon: +90 850 333 1 523
E-Posta: info@faprika.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.