OfiS Kargo

OfiS Kargo Entegrasyonu Sipariş süreçlerinizi kusursuz bir şekilde tamamlamak için tercih edebileceğiniz Ofis Kargo entegrasyonu sayesinde kargolarınızın daha hızlı bir şekilde işlemesine yardımcı olabilirsiniz.

Lojistik Eklentiler

Açıklama

Sipariş süreçlerinizi kusursuz bir şekilde tamamlamak için tercih edebileceğiniz Ofis Kargo entegrasyonu sayesinde kargolarınızın daha hızlı bir şekilde işlemesine yardımcı olabilirsiniz. Kargo durumunu anlık olarak görüntüleyebileceğiniz Ofis Kargo entegrasyonu, saatlik kontrol sistemi sayesinde kargoların anbean nerede olduğunu takip etmenize olanak sağlar. Pazaryerlerindeki kargo ücretlerine tabi olmak zorunda kalmayacağınız Ofis Kargo entegrasyonu sayesinde kendi kargo ücretinizi kargo firması ile belirleyebilirsiniz. Tek tıkla tüm pazaryerlerindeki gönderilerinizi düzenleyebileceğiniz Ofis Kargo entegrasyonu, bu sayede tek bir panel üzerinden tüm satış mecralarındaki kargolarınızı takip etmenize olanak sağlar.

Ofis Kargo Entegrasyonu ile Müşteri Memnuniyetini Arttırın

Müşteri memnuniyetini arttırıcı entegrasyon sistemleri sayesinde tahmini varış süresi, teslim sırası ve interaktif notlar gibi farklı avantajlara sahip olabileceğiniz Ofis Kargo entegrasyonu, uçtan uca bir      e-ticaret deneyimi için ihtiyacınız olan tüm süreçleri sizler için sunar. Standart, gün içi ve VIP teslimat imkanları sayesinde müşterilerinizin memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak için alternatif çözümler üreten Ofis Kargo entegrasyonu, gelişmiş lojistik çözümleri ile gün içi teslimat, işletmenize özel çözümleri, interaktif kargo süreci, 24 saat ve altında teslimat, canlı kargo takibi ve kargo optimizasyonu gibi farklı ayrıcalıklı unsurları sizler için sunar. Son teknoloji ile geleneksel hizmetlerin harmanlandığı Ofis Kargo entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde kargolarına ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Lokal bazda kargo hizmeti veren Ofis Kargo entegrasyonu sayesinde ulaşılması zor alanlara, güler yüzlü ve samimi hizmetler ile ulaşabilirsiniz.

Kargo Süreçleri Otomasyona Bağlı

Ofis Kargo entegrasyonunda siparişin hazırlanıp barkod çıktısı alınması işleminden sonraki tüm aşamalar otomasyona bağlıdır. Yani, Ofis Kargo entegrasyonu tercih ettikten sonra sadece siparişi hazırlamanız ve barkod çıktısı ile kargo firmasına teslim etmeniz yeterlidir. Oldukça avantajlı olan Ofis Kargo entegrasyonu, 360 derece olarak sunduğu sipariş dağıtım sistemi sayesinde tüm süreçleri sistem bünyesinde entegre etmenize olanak sağlar. Hem pazaryerlerinden hem de e-ticaret sitelerinden yapacağınız ticarette yanınızda olan entegrasyon sistemleri, otomatik olarak çalıştığı için iş gücüne duyulan ihtiyacı azaltarak yüksek verimlilik sağlar.

Tüm Eklentiler

Mesaj atın arayalım!

Bize bir e-posta atın ve projeniz hakkında bilgi verin ya da sadece merhaba deyin!
En kısa sürede size geri döneceğiz.
Ar-Ge Merkezi
YTÜ İkitelli Teknopark,İç Kapı No: 1/Z,Başakşehir – İstanbul
Telefon: +90 850 333 1 523
E-Posta: info@faprika.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.