Whatsapp Sipariş

Whatsapp Sipariş Modülü Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Whatsapp vasıtasıyla ürün veya hizmetlerinizin satışını çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz? Müşterilerinizin satın almak istediği ürünleri çok daha hızlı bir şekilde iletmesine olanak sağlayan Whatsapp sipariş modülü sayesinde istediğiniz ürünlerinizin veya tüm ürünlerin tek tıkla tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Özel Eklentiler

Whatsapp İle Sipariş

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Whatsapp vasıtasıyla ürün veya hizmetlerinizin satışını çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz? Müşterilerinizin satın almak istediği ürünleri çok daha hızlı bir şekilde iletmesine olanak sağlayan Whatsapp sipariş modülü sayesinde istediğiniz ürünlerinizin veya tüm ürünlerin tek tıkla tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin satın almak istediği ürünü Whatsapp butonu sayesinde şirketinizin Whatsapp numarasına hızlı gönderimine olanak sağlayan bu modül ile birçok avantaja kolayca ulaşabileceksiniz. Sipariş almak için de kullanabileceğiniz Whatsapp sipariş modülü sayesinde ürün veya hizmetlerinizi cep telefonu üzerinden inceleyen müşterileriniz hızlı ve kolay bir şekilde Whatsapp üzerinden sipariş verebilir.

Whatsapp Sipariş Hattı ile Satışlarınızı Hızlandırın

Satışlarınızı hızlandırmak ve müşterilerinizi alışverişini tamamlamak için yönlendirebileceğiniz benzersiz seçenekler sunan Whatsapp sipariş modülü için bir Whatsapp numarası belirlemeniz gereklidir. Ürün veya hizmetlerinizi bu uygulama üzerinden satın almak isteyen müşterilerinizin telefonuna mesaj gönderecek şekilde açılan Whatsapp sipariş modülü sayfası sayesinde alışverişler çok daha hızlı ve kolay olacak. Müşterilerinizin Whatsapp sipariş hattı için tanımadığınız numarayı kaydetmeden, direkt olarak tek tıkla alışveriş yapmalarına imkan sağlayan Whatsapp sipariş modülü sayesinde çok daha geniş bir hedef kitleye ulaşmak mümkündür. Türkçe arayüzü sayesinde işlemlerinizi çok daha hızlı ve efektif bir biçimde gerçekleştirebileceğiniz Whatsapp sipariş modülü, hem müşterileriniz hem de admin paneli için büyük avantajlara sahiptir.

Whatsapp’ı Ticaret Sisteminize Dahil Edin

Whatsapp ‘ı ticaret sisteminize dahil etmenizi sağlayan Whatsapp sipariş modülü sayesinde müşterileriniz tek tıkla Whatsapp üzerinden rahatlıkla sipariş verebilir. Müşterilerinizin satın almak istediği ürün veya hizmetleri Whatsapp butonu sayesinde şirketinizin Whatsapp numarasına hızlı gönderimine olanak sağlayan bu sistem müşterilerin hızlı sipariş vermesine de olanak verir. Siteniz üzerindeki trafik yoğunluğunu arttıran ve müşterilerinizin işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayan Whatsapp sipariş modülü tüm versiyonlarda ve tüm temalarda rahatlıkla kullanılabilir. Avantajlarla dolu Faprika dünyasında e-ticaret siteniz için ihtiyacınız olan her şey bir arada bulunur. Sizin sadece asıl işinize odaklanmanızı sağlayacak kolaylaştırıcı Whatsapp sipariş modülü sistemleri sayesinde marka değerinizi ve satışlarınızı arttıracak uygulamalar, kurumsallaşma ve süreci otomasyona bağlamanız için benzersiz seçenekler sunar.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık