Telsam SMS

Telsam SMS Entegrasyonu İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun toplu SMS hizmetleri ile tanışarak firmanızın sesini çok daha geniş kitlelere duyurmaya ne dersiniz? İster personellerinize, ister müşterilerinize isterseniz de potansiyel müşterilerinize SMS göndererek marka bilinirliğinizi artırmak, duyuru yapmak, siparişlerin güvenliğini sağlamak, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Özel Eklentiler

Açıklama

İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun toplu SMS hizmetleri ile tanışarak firmanızın sesini çok daha geniş kitlelere duyurmaya ne dersiniz? İster personellerinize, ister müşterilerinize isterseniz de potansiyel müşterilerinize SMS göndererek marka bilinirliğinizi artırmak, duyuru yapmak, siparişlerin güvenliğini sağlamak, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. Telsam SMS entegrasyonu, müşterilerinize sunduğunuz kapıda ödeme ya da havale ile siparişlerde ek güvenlik önemli olur. Bu sistem, müşteriye bir güvenlik kodu göndererek müşteriyi ve siparişi onaylamaya yarayan bir özelliktir. Sağladığı imkanlar ile müşterinin siparişini güvenle oluşturmasını ve takibini sağlayan Telsam SMS entegrasyonu, güvenli alışverişin ayrılmaz bir parçasıdır.

Kişiselleştirilmiş SMS Gönderim Hizmeti

Her bir hat kullanıcısına ayrı ayrı SMS göndermenize olanak sağlayan Telsam SMS Entegrasyonu sayesinde içerikleri kendiniz belirleyebilir, söze özel verilen ad ve soyadınızla işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Kurum isminiz veya abone numaranız ile gerçekleştirebileceğiniz işlemlerde en uygun fiyatlarla hedefinize ulaşmış olursunuz. Sadece duyurular için değil, aynı zamanda sipariş oluşturma ve izleme aşamalarında da yanınızda olan Telsam SMS entegrasyonu, ayrıca siparişlerin seçilen durumlarında müşteriye siparişi hakkında bilgi veren özelliğe sahiptir. Müşteriye direkt olarak bilgi verilmesini sağlayan bu sistem sayesinde müşteri memnuniyetini artırabilir ve siparişlerinizin sorunsuz bir şekilde ulaşmasına aracılık edebilirsiniz. İnteraktif SMS uygulamalarına olanak sağlayan Telsam SMS Entegrasyonu sayesinde abone numaranız ile işlemleri gerçekleştirmeye hemen başlayabilirsiniz.

Telsam SMS Entegrasyonu Kazanımları

SMS Gönderimi, Çoklu SMS Gönderimi, Gruba SMS Gönderimi, İletim Raporları, Çoklu SMS Raporları, Kullanıcı Bilgisi, Başlık Ekleme, Rehberde Grup Oluşturma, Rehberde Gruba Yeni Kişiler Ekleme gibi birçok hizmeti bünyesinde bulunduran Telsam SMS Entegrasyonu sayesinde tek bir mesajla istediğiniz kadar kullanıcıya eş zamanlı olarak ulaşabilirsiniz. Davet ve duyuru amaçlı olarak da kullanabileceğiniz Telsam SMS Entegrasyonu iş yerlerinden kamu kurumlarına, mağazalardan marketlere kadar tüm sektörler için uygundur. Sadece kampanyalar için değil, Anneler Günü veya Kandil gibi özel günlerde de hedef kitlenize onları unutmadığınızı hatırlatabilirsiniz. Gelişmiş operatör altyapısı sayesinde hedef kitlenize birkaç saniye içerisinde senkronize olarak ulaşabileceğiniz Telsam SMS Entegrasyonu sayesinde SMS içine link vererek müşterilerinizi direkt olarak alışverişe de yönlendirebilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık