Revotas

Revotas Entegrasyonu Güçlü altyapısı ile online pazarlama çözümleri sunan Revotas Entegrasyonu hizmetlerimizden faydalanarak siz de sektörde global markalarla rekabet edebilirsiniz. Database management ve e-mail marketing gibi hizmetler veren Revotas, sunduğu çok kanallı online pazarlama çözümleri ile markanıza değer katar.

Özel Eklentiler

Açıklama

Güçlü altyapısı ile online pazarlama çözümleri sunan Revotas Entegrasyonu hizmetlerimizden faydalanarak siz de sektörde global markalarla rekabet edebilirsiniz. Database management ve e-mail marketing gibi hizmetler veren Revotas, sunduğu çok kanallı online pazarlama çözümleri ile markanıza değer katar. Rusya, Amerika ve Türkiye’deki farklı sektörlerden yüzlerce şirkete hizmet veren markanın sunduğu hizmetlerinden faydalanarak hem marka değerinizi hem de satışlarınızı büyük ölçüde arttırabilirsiniz. E-mail kampanyaları ve SMS hizmetlerinin yanı sıra form yönetimi, veri tabanlı yönetim, kampanya ve içerik yönetimi gibi hizmetlerin sunulduğu Revotas Entegrasyonu ile pazarlama süreçlerinde en büyük destekçiniziz.

Revotas Entegrasyonu ile Müşteri Potansiyelini Arttırın

SMS ve E-mail kampanya hizmetleri, CRM / Müşteri ilişkileri yönetimi, form yönetimi, veri tabanı yönetimi / Database Management ve İçerik yönetimi / CMS, kampanya yönetimi Content Management hizmetleriyle işletmenize değer katan Faprika, Revotas Entegrasyonu ile markanızda %20’ye yakın gelir artışı elde etmenizi sağlar. Kişisel ve doğrudan satış süreçlerine hakim olmanızı sağlayan Revotas Entegrasyonu sisteminde ölçümlenebilir ve interaktif etkileşim sayesinde işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Revotas Entegrasyonunun sunduğu kolay ve akıcı arayüz sayesinde iş akış süreçlerinizi otomasyona bağlamanıza olanak sağlayan sistemde, güçlü veritabanı araçları ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız. İçerik ve liste modüllerinin bulunduğu sistemde rapor ve kampanya analizlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede pazarlama yönetiminde yeniliklere gidebilir ve müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Ayarlanabilir İçerik Şablonları ile İş Akış Sürecini Optimize Edin

İsteğe göre ayarlanabilir içerik şablonları bulunan Revotas Entegrasyonu ile iş akış süreçlerini optimize edebilirsiniz. Akıllı ve başarılı bir pazarlama içi üretiminizi hızlandıracak kampanya yöntemlerine sahip olacağınız Revotas Entegrasyonu sisteminden elde edeceğiniz istatistiklerle markanıza yön verebilirsiniz. Ortalama %25 e-posta açılma oranı ile satış süreçlerinizi hızlandırabileceğiniz Revotas Entegrasyonunda yanınızda olarak pazarlama takımınızın bir parçası gibi hareket eden Faprika, e-ticaret siteniz ile Revotas’ı entegre ederek müşterilerinizi segment olarak da ayırmanıza olanak sağlar. Segment formunda ayırdığınız müşterilerinize özel kampanya ve SMS gönderimi gerçekleştirebileceğiniz sistemde bulunan yeni özellikler, markanızın çok daha güçlü olmasını sağlayacak.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık