Dinamik XML

Dinamik XML Yönetimi Belgeleri işaretlemek için etiketlerin kullanıldığı, tarayıcının etiketleri görüntülemesi ve yorumlamasını sağlayan Dinamik XML Yönetimi ile büyük bir yardımcıya sahip olacaksınız. Biçimlendirme dili olan XML ile vakit kaybetmeden ürün ve hizmetlerinizi satışa hazır hale getirmek, stok güncellemek, satış raporlarını dışa aktarmak gibi tüm işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Özel Eklentiler

Açıklama

Belgeleri işaretlemek için etiketlerin kullanıldığı, tarayıcının etiketleri görüntülemesi ve yorumlamasını sağlayan Dinamik XML Yönetimi ile büyük bir yardımcıya sahip olacaksınız. Biçimlendirme dili olan XML ile vakit kaybetmeden ürün ve hizmetlerinizi satışa hazır hale getirmek, stok güncellemek, satış raporlarını dışa aktarmak gibi tüm işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ürün aktarımını otomatize etmek ve sürekli kılmak için ihtiyacınız olan XML yönetimi ile ürün aktarımı sürecini hatasız ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özelleştirilebilir XML yapıları da rakiplerinden ayrışan Faprika ile  HTML’deki sınırlamalardan muzdarip olmayacaksınız. Verileri etkin bir şekilde depolamak ve düzenlemek için kullanacağınız bu sistemde tüm süreçleri otomasyona bağlamak sizin elinizde. Diğer e-ticaret geliştirme firmalarından tercih edeceğiniz XML güncelleştirmeleri saatler sürerken Faprika güvencesi ve profesyonelliği ile edineceğiniz dinamik XML yönetimi ile bu süreci dakikalara düşürebilirsiniz.

Ürün Aktarımını Dakikalar İçerisinde Gerçekleştirin

Ürün aktarımını dakikalar içinde gerçekleştirerek asıl işinize odaklanmanızı sağlayan Faprika’nın  zamandan ve iş gücünden tasarruf etmenizi, verilerin etkin bir şekilde depolamanıza ve yönetmenize olanak sağlayan Dinamik XML Yönetimi sayesinde iş süreçlerini optimize edebilirsiniz. XML güncelleme süreleri diğer firmaların sunduğu hizmetlerde ortalama 1 gün iken Faprika’da bu süre size yine müşteriye bırakılır ve dakikalara kadar düşürülebilir. Yapısal ve içerik olmak üzere vücut kısmında ikiye ayrılan Dinamik XML Yönetiminde yorumlar, belge türü bildirimi, isteğe bağlı işlem talimatları, XML bildirimi ve XML belgesi gibi süreçleri tek merkezden ve kolay bir şekilde yürütebilirsiniz. Verilerin taşınması ve saklanması için ihtiyacınız olan tüm süreçleri tek merkezden sunan Faprika, ürün aktarımını otomatize ederek sürekli kılmanız için makinelerin ve insanların okuyabileceği kodlama sözdizimi tanımlamasını kusursuz bir şekilde yapar.

Size Özel XML Yönetim Hizmeti

XML alanlarının özelleştirilebilir olması ile ön plana çıkan XML yönetimi ile ürün aktarımını otomatize ederken kişiselleştirilebilir tercihlerde bulunabiliyorsunuz. Müşteriye açık bir alan sunan Faprika, XML yönetimi ile verilerinizi ayrı bir XML dosyasında saklıyor, performans ve düzeni üst seviyeye çıkarıyoruz. Veri paylaşımını basitleştirerek iş akış süreçlerinizin hatasız ve hızlı olmasına olanak sağlayan Dinamik XML Yönetimi ile verilerin türünü ayırt edebilir, biçimlendirme dillerini tanımlamak için size özel oluşturduğumuz çerçeveden faydalanırsınız. Verileriniz üzerinde yapacağınız değişiklikleri en hızlı ve sorunsuz şekilde basitleştirmenize olanak sağlayan Dinamik XML Yönetimi ile verilerinizi metin biçimine saklayabilirsiniz. Bu da veri kaybı yaşanmadan yeni işletim sistemlerine kolay bir şekilde geçmenizi sağlar. Kolay ve özelleştirilebilir uygulamaları ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan Dinamik XML Yönetimi ile gereksinimlerinize özel doküman yapısını hazırlayabilir ve bu verileri kolayca paylaşabilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık