Korgün Erp

Korgün Erp Entegrasyonu Şirketinizin iş akış süreçlerini tek bir panel üzerinden yönetebilmenize olanak sağlayan Korgün ERP entegrasyonu, işinizdeki kârlılık oranını artırarak kurumsallaşma yolunda önemli bir yol kat etmenize olanak sağlar. Güçlü markaların iş birliğinde görmeye alışkın olduğunuz Korgün ERP entegrasyonu, iş akış süreçlerini dijital ortama aktararak tüm süreçlerin optimize edilmesine olanak tanır.

Muhasebe Eklentileri

Açıklama

Şirketinizin iş akış süreçlerini tek bir panel üzerinden yönetebilmenize olanak sağlayan Korgün ERP entegrasyonu, işinizdeki kârlılık oranını artırarak kurumsallaşma yolunda önemli bir yol kat etmenize olanak sağlar. Güçlü markaların iş birliğinde görmeye alışkın olduğunuz Korgün ERP entegrasyonu, iş akış süreçlerini dijital ortama aktararak tüm süreçlerin optimize edilmesine olanak tanır. Uçtan uca sunduğu dijital çözümleri ile tedarik yönetiminden planlamaya, satış pazarlamadan üretime kadar iş akışı ile ilgili olan tüm alanları birbirine bağlı Korgün ERP entegrasyonu sistemleri ile işinizi dönüştüren Faprika, işletmenizin ihtiyacı olan çözümleri tek merkezden sunuyor.

Siparişlerinizi Kolayca Yönetin

Siparişlerinizi kolay bir şekilde yönetebilmenize olanak sağlayan Korgün ERP entegrasyonu ile ürün bilgisi, fiyat ve stok güncellemesini anlık olarak yapabilirsiniz. İşinize hız kazandırmak için gereksinim duyduğunuz tüm çözümlerin tek merkezden sunulduğu Korgün ERP entegrasyonunun ücretsiz demosunu değerlendirebilir ve avantajlarını canlı olarak görebilirsiniz. Dijital teknolojik dönüşme ayak uyduran, markaların gücüne güç katan Faprika, satışlarınızı bulutların üzerine çıkarmanız için ihtiyacınız olan hizmetleri sizlere sunarak online mağazanızı günün her saati erişilebilir hale getiriyor. Dünyanın her yerine satış yapmanıza imkan tanıyan Korgün ERP entegrasyonu, dijital çağ tedarik yönetiminde işinizi hafifleten çözümleri sizler için sunuyor.

Çift Yönlü Entegrasyon Sistemi

Siparişlerinizi ve ürünlerinizi tek bir panel üzerinden yönetmenize olanak sağlayan Korgün ERP entegrasyonu, hem pazaryerlerindeki mağazalarınızda hem de mevcut e-ticaret sitenize iki yönlü olarak entegre olur. Stoklarınızda veya fiyatlarınızda meydana gelen değişiklikler tek merkezde toplanarak zamandan tasarruf etmenize olanak tanır. Maximum Mobil, Narwoo, Needion, Lidyana, Flo, Modanisa, Novadan, Formaborsa, Farmazon, Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor ve N11 pazaryerlerini tek bir panel üzerinden yöneterek iş süreçlerinizi profesyonelleştirebilirsiniz. E-arşiv veya e-fatura çıktılarından stok kontrolüne kadar tüm süreçleri sizin adınıza takip eden Korgün ERP entegrasyonu sayesinde işiniz için en az sizin kadar çalışan bir iş ortağına sahip olursunuz. Siparişleriniz ve cari işlemlerinizi tek bir panel üzerinden sürdürmenize olanak sağlayan Korgün ERP entegrasyonu avantajlarından faydalanın, her açıdan kârlı çıkın.

Tüm Eklentiler

Mesaj atın arayalım!

Bize bir e-posta atın ve projeniz hakkında bilgi verin ya da sadece merhaba deyin!
En kısa sürede size geri döneceğiz.
Ar-Ge Merkezi
YTÜ İkitelli Teknopark,İç Kapı No: 1/Z,Başakşehir – İstanbul
Telefon: +90 850 333 1 523
E-Posta: info@faprika.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.