Mikro Muhasebe

Mikro Muhasebe Entegrasyonu İşinizi bir kez ve doğru bir şekilde yaparak zamanınızı iş geliştirme için kullanmak istiyorsanız Mikro entegrasyon sistemlerimizi tercih edebilirsiniz. Sipariş listeleme, fatura kesme ve anlık ürün girişini tek bir panel üzerinden yapabileceğiniz Mikro entegrasyon sistemlerinde Mikro V14 veya Mikro V15 ERP’niz ile pazaryerlerinde bulunan mağazanız ve e-ticaret sitenizi bütünleştirerek tek noktadan veri alışverişi sağlarsınız.

Muhasebe Eklentileri

Açıklama

İşinizi bir kez ve doğru bir şekilde yaparak zamanınızı iş geliştirme için kullanmak istiyorsanız Mikro entegrasyon sistemlerimizi tercih edebilirsiniz. Sipariş listeleme, fatura kesme ve anlık ürün girişini tek bir panel üzerinden yapabileceğiniz Mikro entegrasyon sistemlerinde Mikro V14 veya Mikro V15 ERP’niz ile pazaryerlerinde bulunan mağazanız ve e-ticaret sitenizi bütünleştirerek tek noktadan veri alışverişi sağlarsınız. Mikro entegrasyon programına düşen siparişlerinizde ürünlerin kargo bilgileri ve hangi satış kanalından tarafınıza ulaştığı yazar. Bu sayede siz de tek bir panel üzerinden hangi pazaryerinden daha çok satış yaptığınızı görebilirsiniz. Ürünlerinizi ve stoklarınızı muhasebe programından e-ticaret sitesine çekmek ve e-ticaret sitenize gelen siparişleri  muhasebe programına yazarak faturalaştırmak için işlev gören entegrasyon modülümüz, stok takibini doğru ve sistematik bir kurguda çalıştırır.

Profesyonel Mikro Entegrasyon Modülü

Demo yazılımını kullanarak benzersiz profesyonelliği deneyimleyebileceğiniz özelleştirilmiş seçenekler sunan Faprika ile Akakçe, Gittigidiyor, N11, Trendyol, Morhipo, Hepsiburada ve çok daha fazla pazaryerine giriş yaparak sektördeki yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Tüm pazaryerlerinden gelen siparişlerin stok kontrolünün yapılmasını sağlayan entegrasyon modülümüz, sipariş faturalarının otomatik olarak oluşturulmasını sağlayarak iş gücünden ve zamandan tasarruf ettirir. Stok takibi konusunda geleneksel yöntemlerle gerçekleştirilen işlemler hem zahmetli vem de hataya açıktır. Sürecin otomatize edilmesini sağlayan Mikro entegrasyon modülü ile faturalama, ödeme, stok, ürün ve sipariş işlemlerini veri alışverişi ile karşılıklı olarak güncel tutarsınız. Bu modül ile Mikro Sql veritabanından çift taraflı entegrasyon imkanı sunan sistemde ürün bilgileri, stok bilgileri ve fiyat bilgilerini tek panel üzerinde, e-ticaret sitenizden görüntüleyebilirsiniz.

Mikro Entegrasyon ile Gerçek Bir Bütünleşme

Mikro entegrasyon sistemi ile e-ticaret siteniz ile entegre olduğunuz pazaryerleri arasında gerçek bir bütünleşme sağlarsınız. Üye olduğunuz tüm pazaryerleri ile ortak bir noktada buluşabileceğiniz sistemde sipariş yazılmasının ardından tahsilat kaydının ataması yapılır. Ürün entegrasyonu, cari entegrasyonu, sipariş-pos tahsilat entegrasyonu ve pazaryeri entegrasyonu için tercih edebileceğiniz Mikro entegrasyon sistemi sayesinde depodaki stokunuzdan barkodlara, ürünlerin yabancı isimlerinden resimlerine kadar birçok veriyi anlık olarak entegre olduğunuz tüm sistemlerde güncelleyebilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık