E-Fatura, E-İrsaliye, E-Arşiv

E-Fatura, E-İrsaliye, E-Arşiv Geleneksel yöntemlerle kesilen faturaların elektronik ortama taşınmasına olanak sağlayan e-arşiv modülü sayesinde müşterileriniz e-ticaret sitesinden ya da pazaryerlerinden aldığı siparişleri tek tek veya toplu olarak faturalaştırabilir. Başka bir programa ihtiyaç duymadan işlevsel olarak kullanabileceğiniz e-fatura, e-irsaliye ve e-arşiv sistemi sayesinde işlemlerinizi çok hızlı, masrafsız ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Muhasebe Eklentileri

Açıklama

Geleneksel yöntemlerle kesilen faturaların elektronik ortama taşınmasına olanak sağlayan e-fatura modülü sayesinde müşterileriniz e-ticaret sitesinden ya da pazaryerlerinden aldığı siparişleri tek tek veya toplu olarak faturalaştırabilir, başka bir programa ihtiyaç duymadan işlevsel olarak kullanabileceğiniz e-fatura, e-irsaliye ve e-arşiv sistemi sayesinde işlemlerinizi çok hızlı, masrafsız ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Faprika güvencesi ile sahip olabileceğiniz e-fatura, e-irsaliye ve e-arşiv modülündeki kontör fiyatları Türkiye’nin en uygun fiyatlarıdır. Başka bir programa ihtiyaç duymadan tek tek veya toplu olarak arz edebileceğiniz faturalar sayesinde iş akış süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

E-fatura, E-irsaliye ve E-arşiv ile İş Süreçlerinizi Profesyonelleştirin

Tüm muhasebe sistemlerinin hızlı bir şekilde ilerlemesine olanak sağlayan e-fatura, e-irsaliye ve e-arşiv sistemi ile daha hızlı faturalar oluşturabilir, fatura basım ve gönderim maliyetlerini azaltabilir, fatura arşivleme maliyetlerini de tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Birçok açıdan avantajlı olan e-fatura, e-irsaliye ve e-arşiv sistemi hem e-ticaret siteniz hem de konumlandığınız pazaryerleri için oldukça avantajlı olacaktır. Müşterilerinizin arşiv, irsaliye ve faturalarına tek tıkla ulaşabilecekleri bu modül sayesinde aynı zamanda kağıt israfının da önüne geçilir ve doğayı korumaya katkı sağlanır. Gelen faturalar için SMS, mobil veya e-posta ile bildirim alacağınız bu sistem ile e-ticaret sitenizin ödeme süreçlerinin tamamına tek panel üzerinden hakim olacaksınız.

Hareketlerinizi Elektronik Ortamda Düzenleyin

Elektronik ortamda mal ve hareketlerinizi düzenlemenizi sağlayan e-fatura, e-irsaliye ve e-arşiv modülü ile geleneksel eş zamanlı olarak birden fazla e-irsaliye, e-fatura ve e-arşiv serisi ile çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. İnternet ortamında gerçekleştireceğiniz ticarette, alım satım işlemleri için e-fatura, e-irsaliye ve e-arşiv sistemlerinin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayan modülümüz sayesinde geçmiş dönemdeki faturalarınıza da kolay bir şekilde erişebilirsiniz.  Muhasebesel süreçlerin hızlı bir şekilde yürütülmesine olanak sağlayan e-fatura, e-irsaliye ve e-arşiv modülü ile kontör fiyatları Türkiye’nin en uygun fiyatları olan benzersiz çözümlere sahip olabilirsiniz. Otomasyona dayalı olarak gerçekleştirilen bu sistem sayesinde tüm muhasebe sistemlerinde hata oranı minimuma indirgenir. Fatura ve arşiv belgelerinin elektronik ortamda saklanması, aynı zamanda belgelerin kaybolma riskini de ortadan kaldırır.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık