NETSİS

NETSİS Entegrasyonu Ürünlerinizin anlık olarak panele yansımasını sağlayan Netsis entegrasyon sistemi ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan çözümlere sahip olacaksınız. XML tedarikçilerinden gelen verilerin ürün kaynağı ile birleştirilmesi neticesinde sağlanan kolaylık sayesinde ürün ve stok yönetimini etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Muhasebe Eklentileri

Açıklama

Ürünlerinizin anlık olarak panele yansımasını sağlayan Netsis entegrasyon sistemi ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan çözümlere sahip olacaksınız. XML tedarikçilerinden gelen verilerin ürün kaynağı ile birleştirilmesi neticesinde sağlanan kolaylık sayesinde ürün ve stok yönetimini etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Kişiselleştirmeler, kategori oranlama ve kategori eşleme gibi imkanlar, web servislerimiz üzerinden işlemlerinizi pratik, hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Muhasebe/ERP  yazılımından gelen verileri baz alarak ürünlerinizi anlık olarak panele yansımasını sağlayan Netsis entegrasyon sistemlerimiz sayesinde diğer pazaryerlerine kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz.

Sipariş Yönetimine Müşterileri de Dahil Edin

Sipariş yönetimine müşterileri de dahil etmenize olanak sağlayan Netsis entegrasyon sisteminde Faprika’da bulunan kullanıcı bilgilerinizi ve siparişlerinizi panelimize entegre edebilirsiniz. Gittigidiyor, N11, Çiçeksepeti, Hepsiburada ve Trendyol gibi pazaryerlerindeki siparişlerinizi tek bir panel üzerinden yürütmenize olanak sağlayan Netsis entegrasyon sistemleri, aldığınız siparişlerin tamamı için otomatik fatura oluşturmanıza olanak sağlar. Muhasebe/ERP entegrasyon yazılımımız sayesinde e-fatura oluşturmak hiç bu kadar kolay olamamıştı! Kargo şirketlerinin api servisleri sayesinde Faprika siparişlerinizin sipariş durumunu da Netsis entegrasyon paneli üzerinden görüntülemeniz mümkündür. Sadece sipariş yönetimi değil, müşterilerin memnuniyeti ve satışlarınızı artırmak için de toplu SMS ve mail gönderimini mümkün kılan Netsis entegrasyon sistemi ile tam entegre avantajlarının tamamına sahip olursunuz.

Kargo, Fatura, Sipariş Takibi Tek Panelde

Kargo durumunun takibi, faturanın oluşturulması ve sipariş takibi gibi işlemlerin tek bir panel üzerinden gerçekleşmesine olanak sağlayan Netsis entegrasyon sistemlerinde değişiklikleri anlık olarak güncelleyebilirsiniz. Netsis entegrasyon paketimizden faydalandığınızda, muhasebe programınıza eklediğiniz ürünler, e-ticaret siteniz ve entegre olduğunuz pazaryerleri de dahil olmak üzere tüm platformlarda yayınlanabilir. Muhasebe programınızda yaptığınız isim, fiyat, adet gibi değişikliklerin anlık olarak entegre olduğu diğer tüm platformlara yansıtıldığı Netsis entegrasyon sisteminde satışlarınızın tamamı 1 dakika içerisinde senkronize olarak müşterinin varisiyle birlikte muhasebe programınıza işlenir. Netsis entegrasyon sayesinde tüm işlemleriniz otomasyona bağlanırken siz de iş geliştirme süreçlerine aktif olarak katılabilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık