Logo Muhasebe

Logo Muhasebe Entegrasyonu Tüm finansal durumunuzu kontrol edebileceğiniz Logo entegrasyonu sayesinde Logo Start, Logo Go ve Logo Tiger muhasebe sistemlerinden dilediğinizi e-ticaret sitenize entegre edebilirsiniz. E-ticaret sitenizdeki ürünleri ve stokları muhasebe programından e-ticaret sitenize çekmenize olanak sağlayan Logo entegrasyonunda ürün işlemleri, cari ve siparişlerle ilgili birçok işlemi tek bir panel üzerinden otomasyona bağlayabilirsiniz.

Muhasebe Eklentileri

Açıklama

Tüm finansal durumunuzu kontrol edebileceğiniz Logo entegrasyonu sayesinde Logo Start, Logo Go ve Logo Tiger muhasebe sistemlerinden dilediğinizi e-ticaret sitenize entegre edebilirsiniz. E-ticaret sitenizdeki ürünleri ve stokları muhasebe programından e-ticaret sitenize çekmenize olanak sağlayan Logo entegrasyonunda ürün işlemleri, cari ve siparişlerle ilgili birçok işlemi tek bir panel üzerinden otomasyona bağlayabilirsiniz. E-ticaret sitenize gelen siparişlerini de muhasebe programına yazan modülde stok takibini doğru ve sistematik bir şekilde sürdürebilirsiniz. İş akış süreçlerinizin optimize edilmesine olanak sağlayan Logo entegrasyonunda siparişlerinizi anında veya toplu olarak muhasebeye aktarabilirsiniz. Talebinize ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunan Logo entegrasyon hizmetimizde sadece kendi e-ticaret sitenizdeki siparişler değil, aynı zamanda entegre olduğunuz pazaryerlerinden gelen siparişleri de anlık olarak veya toplu bir şekilde aktarabilirsiniz.

Zamandan, İş Gücünden ve Maliyetten Kazanın

Logo entegrasyonu sayesinde zamandan, iş gücünden ve maliyetten kazanacaksınız. Ürünlerinizin satışını yaptığınız tüm sistemler üzerinden muhasebeye aktarım yaparken sipariş kontrol ve işleme, cari kontrol ve işleme, ürün kontrol ve işleme gibi faaliyetlerin de yapılmasını sağlarsınız. Satışını yaptığınız ürünlerle ilgili tüm süreçleri profesyonel bir şekilde takip etmenize ve yönetmenize olanak sağlayan Logo entegrasyonu sayesinde entegrasyon dahilinde muhasebeye aktarılan siparişlerin her birinin hangi pazaryerinden geldiği ve kargo bilgileri de sistemde yer alır. Talebinize bağlı olarak e-arşiv veya e-fatura işlemlerinin de gerçekleştirilmesini sağlayan Logo entegrasyonu birkaç personelin yapması gereken işi tek başına çözer.

Logo Entegrasyonu Sizin İçin Stoklarınızı Kontrol Eder

Logo entegrasyonu işletmeniz için belirli aralıklarda stoklarınızı kontrol ederek bulunduğunuz pazaryerlerine iletir. Bu sayede stoksuz satış yaparak müşteri mağduriyeti oluşmasının engellenmesini sağlarsınız. 7/24 işlevsel olan Logo entegrasyonunda Logo Tiger için OBJECT Lisansı, Logo Go ve Logo Start İçin Veri Tabanı kullanım lisansı ihtiyacınız bulunur. Sizin için işletmenizi düşünen Faprika ile e-ticarette hedeflediğiniz noktaya ulaşmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve Logo entegrasyon hakkında detaylı bilgi almak olacak. Teknolojinin gerekliliklerine uygun olarak online pazarda rekabetçi yapınızla yer almak istiyorsanız Logo entegrasyonu ile yenilikleri takip ediyor olmalısınız.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık