Garanti Bankası Sanal Pos

Garanti Bankası Sanal Pos Entegrasyonu 7/24 teknik destek alabileceğiniz Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu ile e-ticaret sitenizde satışa sunduğunuz ürünler için kredi kartı veya banka kartı ile ödeme alabilirsiniz. E-ticaret sitesinde güvenli ödeme çözümlerine sahip olmak isteyenlerin tercihi Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde mağazanıza internet üzerinden bir şube açabilirsiniz!

Ödeme Eklentileri

Açıklama

7/24 teknik destek alabileceğiniz Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu ile e-ticaret sitenizde satışa sunduğunuz ürünler için kredi kartı veya banka kartı ile ödeme alabilirsiniz. E-ticaret sitesinde güvenli ödeme çözümlerine sahip olmak isteyenlerin tercihi Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde mağazanıza internet üzerinden bir şube açabilirsiniz! Cironuzu ve müşteri sayınızı arttırmak için tercih edebileceğiniz Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde online platformda kurduğunuz mağazanızı 7/24 işleyen, hiç kapanmayan bir gelir kapısına dönüştürmek sizin elinizde!

Kolay ve Güvenilir Ödeme İşlemleri

Diners Club, Visa, Express Card, Mastercard, American logolu kartlara satış yapmanıza imkan tanıyan Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizi taksitli ödeme yapma imkanından faydalandırabilirsiniz. American Express Card, Miles&Smiles ve Bonus, Flexi kartlarına sahip olanlar için sunacağınız Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde işlemlerinizi kolay ve güvenli bir şekilde tamamlamanız mümkündür. Detaylı, hızlı ve etkin bir şekilde raporlarınıza erişebileceğiniz Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde satışlarınızı tek bir panel üzerinden, rahatlıkla takip edebilirsiniz. Haftanın her günü, günün her saati teknik desteğin bulunduğu Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu sisteminde tahsilatları online olarak gerçekleştirerek zamandan ve efordan tasarruf edeceksiniz. Ödemelerinizi düzenli ve sorunsuz bir şekilde almak istiyorsanız siz de Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Düşük Maliyetle Yüksel Performans

E-ticaret siteniz üzerinden gerçekleştirdiğiniz satışlarınızda güvenli ödeme imanına sahip olmak için tercih edeceğiniz Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu ile 1998 yılından bu yana tercih edilen benzersiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Kredi katı ile tahsilat yapabilmeniz için geliştirilen Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde ödemelerinizi güvenli bir şekilde almanız mümkündür. SSL şifreleme ile uyumlu bir şekilde çalışan Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin kredi kartı bilgilerini güvenceye almış olursunuz. İnternet mağazanızın Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu için belirlenen kriterlere uygunluğunu sağlayan Faprika, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak sanal pos çözümleriyle daime yanınızdadır. Ödeme alma süreçlerini otomasyona bağlayan Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde asıl işinize odaklanarak pazarlama kampanyalarınızı geliştirmeniz mümkündür.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık