İş Bankası Sanal Pos

İş Bankası Sanal Pos Entegrasyonu E-ticaret sitenizde ödeme alabilmek için ihtiyacınız olan sanal İş Bankası sanal Pos entegrasyonu için Faprika’nın benzersiz hizmetlerinden faydalanın. Fiziki pos uygulamalarının dijital ortama uyarlanması ile hazırlanan İş Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin siteniz üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilmesini olanaklı kılıyoruz.

Ödeme Eklentileri

Açıklama

E-ticaret sitenizde ödeme alabilmek için ihtiyacınız olan sanal İş Bankası sanal Pos entegrasyonu için Faprika’nın benzersiz hizmetlerinden faydalanın. Fiziki pos uygulamalarının dijital ortama uyarlanması ile hazırlanan İş Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin siteniz üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilmesini olanaklı kılıyoruz. Müşterinizden çekilen ücretin banka hesabınıza aktarılmasını sağlayan İş Bankası sanal Pos entegrasyonu ile düşük komisyon avantajından faydalanabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleriyle müşterilerinizin alışverişlerini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamalarına olanak sağlayan İş Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde kullanıcının ödeme için kart bilgilerini girmesiyle birlikte saniyeler içerisinde banka tarafınca kontroller sağlanır. Kullanıcıdan işlem onayının istenmesinin ardından da alışverişin güvenle tamamlanması sağlanır.

Banka Kriterlerini Faprika’ya Bırakın

İş Bankası sanal Pos entegrasyonu için bankanın işletmenizden beklediği bazı kriterler vardır. E-ticaret siteniz ile ilgili gerçekleştirmeniz gereken tüm bu süreçler hızlı ve kolay biçimde tamamlanır. Satışını yaptığınız tüm ürünlerin kolay bir şekilde nakde dönmesini istiyorsanız siz de İş Bankası sanal Pos entegrasyonu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. SSL sertifikası sayesinde müşterilerinizin kimlik bilgileri ve kart güvenliğinin üst düzeyde tutulduğu bu sistemde ödemelerinizi kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. MIR, JCB, UnionPay, American Express, Mastercard ve Visa üzerindeki tüm kredi kartı ve banka kartları üzerinden ödeme alabileceğiniz bu sistemde müşterilerinizin kart puanlarını da kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Uluslararası Pazarda Satış Yapın

Farklı para birimleri üzerinden ödeme almanıza olanak sağlayan İş Bankası sanal Pos entegrasyonu ile Çin Yuanı, Japon Yeni, Euro, Kuveyt Dinarı ve ABD Doları gibi 14 farklı para birimi üzerinden ödeme almanız mümkündür. İşletmenizin döviz hesabına aktarılan İş Bankası sanal Pos entegrasyonu kapsamında bankamatik ile alışveriş yapmak isteyen müşteriler için 3D secure sistemi bulunur. Düşük komisyon oranları ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak İş Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde siz de asıl işinize odaklanabilir ve tahsilat işlemlerini düşünmeyeceksiniz. Son derece avantajlı olan İş Bankası sanal Pos entegrasyonu sistemi sayesinde tahsil ettiğiniz ücretler otomatik olarak hesabınıza aktarılır.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık