İyzico

İyzico Entegrasyonu E-ticaret sitenizin ihtiyaçlarına yönelik olarak gerçekleştirilen İyzico entegrasyonu ile müşterilerinizden güvenle ödeme alabilirsiniz. İyzico ödeme formu ile gerçekleştireceğiniz işlemlerde müşterilerinizin sorunsuz bir şekilde alışverişlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı dokümana ihtiyacınız olması durumunda da en büyük yardımcınız olan İyzico entegrasyonu ile güvenli ödeme alarak müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Ödeme Eklentileri

İyzico Entegrasyonu

E-ticaret sitenizin ihtiyaçlarına yönelik olarak gerçekleştirilen İyzico entegrasyonu ile müşterilerinizden güvenle ödeme alabilirsiniz. İyzico ödeme formu ile gerçekleştireceğiniz işlemlerde müşterilerinizin sorunsuz bir şekilde alışverişlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı dokümana ihtiyacınız olması durumunda da en büyük yardımcınız olan İyzico entegrasyonu ile güvenli ödeme alarak müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Taksitli satış yapmanıza da imkan tanıyan İyzico entegrasyonu sayesinde aynı zamanda farklı ödeme yöntemlerini kabul ederek hedef kitlenizi genişletebilirsiniz. Ödeme deneyimini iyileştirmenize olanak sağlayan sistemde son kullanıcıya hitap edersiniz.

Ödeme Deneyimini Geliştirin

İşletmeniz için ödeme deneyimini geliştirmenize yardımcı olan İyzico entegrasyonu sayesinde aylık veya yıllık sabit ücret sorunu olmadan entegrasyonunuzu geliştirebilirsiniz. 24 saatte ödemenizi almanıza olanak sağlayan İyzico entegrasyonu için ödeme almak için günlerce beklemenize gerek kalmaz. Üye olmak için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İyzico entegrasyonu sürecinin tamamını sizin adınıza yöneten Faprika, en etkili sonuçları almanızı sağlar. Online olarak gerçekleştireceğiniz işlemlerde Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartlarıyla alışveriş yapma imkanı sunarsınız. İyzico entegrasyonu sayesinde farklı para birimleri üzerinden de ödeme alabilirsiniz. Bu özellik sayesinde tüm dünyaya satış yapabilirsiniz. Avantajlarla dolu İyzico entegrasyonu dünyasında adım atmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Geri kalan tüm süreçler uzman ekibimizce sürdürülür, bu sayede siz de işinizle ilgili diğer ana temalara odaklanabilirsiniz.

Ödemelerinizi Güvenle Alın

PCI-DSS güvenlik sertifikalarına sahip olan İyzico entegrasyonu sayesinde uluslararası standartlarda geçerliliği olan bir ödeme sistemine sahip olursunuz. Onlarca filtre seçeneği sayesinde sahteciliklere karşı en yüksek düzeyden savunma elde edersiniz. Ödemelerinizi %100 güvence altına alan İyzico entegrasyonu sayesinde sahteciliklerle ilgili problemler bir sorun olmaktan çıkar. Yurt dışına satış yapma imkanını sunulduğu İyzico entegrasyonu sayesinde pazaryeri dinamiklerini etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. Müşterileriniz için kredi kartını kaydetme seçeneği de bulunan İyzico entegrasyonu ile müşterilerinizin kart bilgilerini tekrar tekrar girmeden ödemelerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. Alışveriş alışkanlıklarını kökten bir şekilde değiştiren seçeneklerin yanı sıra alanında uzman destek ekibimiz sayesinde ihtiyacınız olduğu her anda hızlı bir şekilde geri bildirim alırsınız.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık