QNB FinansBank Sanal Pos

QNB FinansBank Sanal Pos Entegrasyonu E-ticaret sitesi olanlar için özel olarak geliştirilen QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu ile siz de ödemelerinizi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Fiziksel Pos cihazlarının dijital ortama uyarlanmış halinin sunulduğu QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin e-ticaret siteniz üzerinden kredi kartı ve banka kartı ile alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Ödeme Eklentileri

Açıklama

E-ticaret sitesi olanlar için özel olarak geliştirilen QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu ile siz de ödemelerinizi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Fiziksel Pos cihazlarının dijital ortama uyarlanmış halinin sunulduğu QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin e-ticaret siteniz üzerinden kredi kartı ve banka kartı ile alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin güvenle alışveriş yapmalarına olanak sağlayan QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu, güçlü güvenlik ağına sahip üstün özellikleri ile online mağazanızı geliştirmenize yardımcı olur. Düşük komisyon oranları ile edinebileceğiniz QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu ile müşterilerinizin ürünlerinizi taksitle almasını da sağlayabilirsiniz.

Sanal Pos Uygulamalarında En İyi Yardımcınız

QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu için e-ticaret sitenizde olması gereken bazı özellikler vardır. Bunun yanı sıra QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu için bankada ticari hesap açıp gerekli evrakları imzalamanız gereklidir. Tüm bu süreçleri sizin adınıza yürüten ve gerekli durumlarda sizi yönlendiren Faprika ile QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu sürecinin kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaksınız. E-ticaret siteniz için tercih edeceğiniz QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu ile satışını yaptığınız ürünün çok daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sektördeki rekabet gücünüzü arttırmanıza olanak sağlayan QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu sayesinde sektördeki rekabet gücünüzü artırabilirsiniz. 7/24 satış yapmanıza imkan tanıyan QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonunda sattığınız ürünleri veri tabanına aktararak saklayabilirsiniz. Sistemde banka altyapısı kullanıldığı için son derece güvenli çözümler elde edersiniz.

Ödeme İşlemlerinin Kontrolünü ve Takibini Sağlayın

Ödeme işlemlerinin kontrolünü ve takibini tek merkezden sağlamanıza olanak tanıyan QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu sayesinde e-ticaret sitenizden alışveriş yapan müşterilerinizin alışverişi tamamlamak için girdiği kart bilgileri bankaya aktarılıp. Saniyeler içerisinde kontrol sağlanarak kartla ilgili kabul veya ret bilgisi verilir. Bu sayede hem işlemlerin kontrolünü hem de takibini sağlamış olursunuz. QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu için ihtiyacınız olan başvuru prosedürlerini sizin adınıza takip eden ve gerekli durumlarda yönlendiren Faprika, QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonunun kurulumundan test ve onay aşamasının tamamına hakimdir. Bu süreçte sizin sadece profesyonel ekibimize QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu talebinizi iletmeniz yeterlidir. Geri kalan her şey Faprika kontrolü ve güvencesi altındadır.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık