MobilDev

MobilDev Entegrasyonu Mobil pazarlama izinli veri tabanı yönetimi olan Mobildev entegrasyonu ile müşterilerinize bilgilendirici kampanyalar hakkında, duyuru niteliğinde ve diğer konularda toplu mesajlaşma hizmeti sunabilirsiniz. Sektöründe lider ve yenilikçi olması ile bilinen Mobildev, yazılımınıza entegre olarak toplu SMS gönderimine imkan verir.

Özel Eklentiler

Açıklama

Mobil pazarlama izinli veri tabanı yönetimi olan Mobildev entegrasyonu ile müşterilerinize bilgilendirici kampanyalar hakkında, duyuru niteliğinde ve diğer konularda toplu mesajlaşma hizmeti sunabilirsiniz. Sektöründe lider ve yenilikçi olması ile bilinen Mobildev, yazılımınıza entegre olarak toplu SMS gönderimine imkan verir. Faprika altyapısı sayesinde kusursuz bir şekilde istediğiniz mesajların iletimini sağlayan Mobildev entegrasyonu, direkt olarak operatörlerle çalışan Faprika ayrıcalığı ile mesajlarınızın doğrudan alıcılarına ulaşmasına olanak tanır. Saatlik SMS gönderim kapasitesi oldukça yüksek odan mesaj servis sağlayıcısı sayesinde yoğun gönderimlerin ön planda olduğu durumlarda bile beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılayabilirsiniz. Kendi uygulamanız için de kullanabilmeniz adına gerekli protokollere destek veren Faprika; masaüstü uygulamalar, web çözümleri, plugin’ler ve ofis içinde kullanılan yazılımlar üzerinde kullanım avantajı sunuyor.

Mobildev Entegrasyonu  ile Geniş İçerik Kapsamı

Mobildev entegrasyonu ile geniş bir içerik kapsamı sunan Faprika; mobil pazarlama çözümleri, premium SMS ve mobil ödeme, one time password, toplu e-mail, hedefli mesaj, toplu video, toplu MMS ve toplu SMS imkanları sunuyor. Gelirlerinizi etkin bir şekilde artırmanıza olanak sağlayan Mobildev entegrasyonu, müşteri deneyimini iyileştirmenize yardımcı olan, bu sayede de şirket değerinizi arttıran çözümleri sizler için sunar. Farklı iletişim kanallarını kullanarak hedef kitlenizin segmentasyonuna göre doğru sonuçlara ulaşabileceğiniz Mobildev entegrasyonu ile izinli veri tabanınızı günbegün büyüterek günün sonunda çok daha büyük bir potansiyel müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. İzin yönetimi, veri yönetimi, outbound pazarlama, inbound pazarlama ve kurumsal servisler gibi çeşitli servisler sunan Mobildev entegrasyonu, bu hizmetleri sayesinde işinizi kolay bir şekilde geliştirmenize olanak sağlar.

Mobildev Entegrasyonu ile Sunulan Hizmetler

İzin yönetimi kapsamında izinli veri tabanı yönetimi, ret bildirimi yönetimi, ticari iletişim izni yönetimi ve çerez yönetimi servisi sunan Mobildev entegrasyonu, veri yönetimi kapsamında da tahmin veri doğrulama ve TC kimlik numarası sorgulama hizmetlerini sizler için sunar. E-ticaret sitenizin olmazsa olmazları arasında bulunan outbound pazarlama hizmetleri kapsamında SMS pazarlama araçları, e-posta pazarlama araçları, hızlı cevap toplama, hedef kitleye mesaj gönderimi ve kısa kişiselleştirilmiş link gibi müşteriyi satın almaya yönlendirecek birçok farklı hizmeti tek merkezden sunar. Mobildev entegrasyonu inbound pazarlama sistemi kapsamında etkileşim ile cevap toplama, geri bildirim toplama, etkileşime geçiren açılış sayfaları, hızlı ve çift yönlü SMS iletişimi, çift yönlü pazarlama servisi ve hedef kitleye reklam gösterimi gibi hizmetlerle işinizin sınırlarını aşmanıza olanak tanınır.

Tüm Eklentiler

Mesaj atın arayalım!

Bize bir e-posta atın ve projeniz hakkında bilgi verin ya da sadece merhaba deyin!
En kısa sürede size geri döneceğiz.
Ar-Ge Merkezi
YTÜ İkitelli Teknopark,İç Kapı No: 1/Z,Başakşehir – İstanbul
Telefon: +90 850 333 1 523
E-Posta: info@faprika.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.