Turatel

Turatel Entegrasyonu Hedef kitlenize erişmede en etkili yöntemlerden biri olan Turatel, mobil medya uyumlu çözümleri ile dijital iletişimde yanınızdadır. Marka ihtiyacını doğru bir şekilde belirleyen Turatel, müşterilerinizin ve sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun stratejiler geliştirerek marka bilinirliğinizi ve satın alma eğilimlerini arttırır.

Özel Eklentiler

Açıklama

Hedef kitlenize erişmede en etkili yöntemlerden biri olan Turatel, mobil medya uyumlu çözümleri ile dijital iletişimde yanınızdadır. Marka ihtiyacını doğru bir şekilde belirleyen Turatel, müşterilerinizin ve sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun stratejiler geliştirerek marka bilinirliğinizi ve satın alma eğilimlerini arttırır. Marka konumlandırması oluşturmak, hangi mecralarda yayın yapılacağı hakkında bilgilendirme yapmak için markanıza özel yol haritası çıkaran Turatel, trendleri ve yeni maceraları kullanarak markanızı hedef kitlesi ile doğrudan buluşturmaya yardımcı olur. Mevcut müşterilerinizi sadık müşterilere dönüştürmek, potansiyel müşterilerinizi de markanıza kazandırmada önemli bir role sahip olan Turatel; WhatsApp, Twitter, Instagram ve Facebook gibi dünyanın en büyük toplulukları üzerinden marka konumlandırmanızı sağlıyor. Rakip analizi yapmanıza da olanak sağlayan Turatel sayesinde reklamlarınızı optimize edebilirsiniz.

Site Ziyaretçilerinize Kolayca Erişin

Turatel  sayesinde sitenizin ziyaretçi sayılarına kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Dijital iletişim ve teknolojik çözümlerin entegreli bir biçimde ilerlediği Turatel sayesinde çalışan pazarlama stratejileri üretebilir ve müşterileriniz için sürdürülebilir yaratıcı işler sunabilirsiniz. Verilerin dijital ortamda toplanması ve yönetilmesine olanak sağlayan bir servis olan Turatel sayesinde hem marka bilinirliğinizi artırabilir hem de satışlarınızı yönetebilirsiniz. Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanuna uygun olarak gerçekleştirilen işlemler, veri akışını sağlayan tüm kanallardan gelen datayı elde etmeniz ve pazarlama faaliyetlerinde yeniden kullanmanıza olanak sağlar. İleti yönetim sistemine sahip olan Turatel, bilgi varlıklarının gizliliğini güvenli bir şekilde korur.

İletileri Tek Noktadan Kontrol Edin

Etkin raporlama, hızlı veri okuma, plan, operasyonel maliyet ve etkin güvenlik sistemlerinin bir bütün halinde sunulduğu Turatelde yasal tarafların zorunlu olan kriterleri etkin bir şekilde karşılanır. Bu sayede siz de tüm süreçleri yasal çerçeveler sınırları içerisinde yönetebilirsiniz. Hızlı veri okuma imkanı sayesinde güvenilir ve doğru bilgileri sağlayan Turatel, gereksiz zaman kaybını engelleyerek fazladan iş yükünden tasarruf etmenize olanak sağlar. Planlı operasyonel maliyet konusunda oldukça avantajlı olan Turatel, kurumsal saygınızı koruyarak sektörde rekabet avantajı elde etmenize olanak tanır. Alışveriş merkezlerinden hastanelere kadar çok zengin bir kullanım alanına sahip olan Turatel sayesinde elektronik ileti izinlerini tek noktadan kontrol etme imkânına sahip olabilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık