PersonaClick

PersonaClick Entegrasyonu Web analitiği çözümleri, etiket yönetim platformları, pazarlama otomasyon platformları, DMP’ler, e-ticaret sistemleri ve CMS sistemlerini sorunsuz bir şekilde yönetmenize olanak sağlayan Personaclick entegrasyonu ile tanışın. Genişletilebilir entegrasyonlara sahip olmanızı sağlayan Personaclick entegrasyonu ile davranışsal hedefleme segmentasyonu ve kişiselleştirme imkanlarına sahip olursunuz.

Özel Eklentiler

Açıklama

Web analitiği çözümleri, etiket yönetim platformları, pazarlama otomasyon platformları, DMP’ler, e-ticaret sistemleri ve CMS sistemlerini sorunsuz bir şekilde yönetmenize olanak sağlayan Personaclick entegrasyonu ile tanışın. Genişletilebilir entegrasyonlara sahip olmanızı sağlayan Personaclick entegrasyonu ile davranışsal hedefleme segmentasyonu ve kişiselleştirme imkanlarına sahip olursunuz. Personaclick entegrasyonu sayesinde müşterilerinize çoklu kanallardan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşterilerinizi web sitenize çekmek için e-posta, mobil ve web üzerinden iletişim kurmanıza yardımcı olan Personaclick entegrasyonu müşteri odaklı kanal deneyimleri için pazarlamacıların elini güçlendirir. Müşteri kaybını ortadan kaldırmak ve müşterilerin değerini iyileştirmek için tercih edebileceğiniz Personaclick entegrasyonu sayesinde uzun vadeli gelir elde edebileceğiniz zengin seçeneklere sahip olursunuz.

Müşterilerinize Kişiselleştirilmiş Mesajlar İletin

müşterilerinize kişiselleştirilmiş mesajlar iletebileceğiniz Personaclick entegrasyonu sayesinde onlarla doğru zamanda etkileşim kurma fırsatına sahip olursunuz. müşterilerinizle uzun süreli ilişkiler kurabilmeniz için gereksinim duyduğunuz Tüm kanallara tek bir platform üzerinden ulaşabileceğiniz Personaclick entegrasyonu sayesinde yüksek performanslı e-postalar gönderebilirsiniz. doğru kitleye doğru zamanda iletmek istediğiniz mesajları ulaştırabileceğiniz Personaclick entegrasyonu, markaların reklam platformu olarak da adlandırılır. Müşterilerinizin site içerisinde gerçekleştirmiş oldukları hareketlerin verilerinin sürekli ve sorunsuz bir şekilde toplandığı Personaclick uygulaması içerisinde optimize edilmiş bir deneyim verisini elde edersiniz. Şeffaf, kişiselleştirilmiş ve programatik bir sisteme sahip olan Personaclick entegrasyonu, çevrim içi gelirlerinizi artırmak için oldukça avantajlıdır. Müşterileriniz ile otomatik olarak etkileşimde bulunmak için tercih edebileceğiniz Personaclick entegrasyonu sayesinde;

▪ Tüm etkileşim süreçlerini kontrol etme
▪ Müşterilerinize ilettiğiniz mesajları otomatik değiştirme
▪ Marka pazarlama bütçelerine hızlı bir şekilde erişme
▪ Satış sayınızı ve pazar payınızı arttırma
▪ Tüm süreci kontrol ederek otomatik değiştirme
▪ Gerçek zamanlı performans istatistiklerine erişme
▪ Gelirinizi arttırmanın etkili bir yolunu bulursunuz.

Hedef Kitlenize Doğrudan Erişin

Alışveriş sepeti, arama sonuç sayfası, ürün detay sayfaları, kategori sayfaları ve anasayfa gibi birçok farklı alanda çeşitli envanterlerin kullanımına imkan tanıyan Personaclick entegrasyonu sayesinde hedeflediğiniz reklam bloklarını tüketicilere doğrudan ulaştırabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi sunabileceğiniz Personaclick entegrasyonu sayesinde müşteri yaşam döngüsü, marka bağlılığı, saç tipi ve durumu, cilt tipi ve durumu, ayakkabı bedeni, kıyafet bedeni, aile yaşam döngüsü, evcil hayvanlar, çocuklar, ortalama gelir, coğrafya, cinsiyet ve yaş gibi birbirinden farklı kriterlerde hedefleme yapabilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık