DialogTab

DialogTab – WhatsApp Satış Kanalı Mesajlaşma kanallarını tek bir ekran üzerinden, çoklu müşteri temsilcisiyle yönetmenize izin veren Dialogtab; Faprika altyapısıyla entegre bir şekilde çalışarak WhatsApp, Instagram, Messenger, Telegram ve Live Chat gibi kanallar üzerinden hızlı ve eksiksiz bir şekilde sipariş almanıza ve satış yapmanıza olanak sağlıyor.

Özel Eklentiler

Açıklama

DialogTab; Instagram, WhatsApp ve Messenger gibi çoklu mesajlaşma kanallarını, çoklu müşteri temsilcisiyle birlikte yönetmenize olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Fabrika entegrasyonuyla birlikte, birçok e-ticaret özelliğini (ürün arama, ürün paylaşma, kullanıcının gönderdiği link veya resimden ürün yakalama, ürün detaylarını -renk ,stok, kampanya- görme, kullanıcı adına sepet oluşturma, sepete kampanya  uygulama, ödeme alma) agent ekranlarına getirmektedir. Bu özelliklerle birlikte, Müşteri temsilcileriniz hızlı ve eksiksiz bir şekilde müşterilerinizden siparişleri alabilmektedir.

DialogTab panelleri sizlere; Instagram, WhatsApp, Messenger, Telegram ve Live Chat performanslarını kanal bazlı tek bir panelde görmenizi sağlarken, aynı zamanda agent’larınızın performans verimliliğini -günlük, haftalık ve aylık- değerlendirme fırsatını sunmaktadır.

Müşterileriniz İle Doğrudan Temasa Geçin

  • Tüm Kanalları Tek Bir Panelde Yönetin
  • Çoklu Agentla Birlikte Mesajlarınızı Yönetin
  • Kullanıcılarınız Adına Alışveriş Sepeti Oluşturun
  • Konuşma Esnasında Ödeme Talep Edin
  • Satış Performansını ve Diğer Tüm Faaliyetleri Takip Edin
Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık