Bank İntesa Sanal Pos

Bank İntesa Sanal Pos Entegrasyonu Sırbistan menşeili bir banka olan Bankintesa sanal posuna entegre olarak ürünlerinizi dünya çapında duyurmaya ne dersiniz? İşini büyütmek ve yurt dışına açılmak isteyen markalar için oldukça avantajlı olan Bankintesa egrasyonu, özellikle Sırbistan’da faaliyet gösterecek işletmeler için oldukça avantajlıdır.

Ödeme Eklentileri

Açıklama

Sırbistan menşeili bir banka olan Bankintesa sanal posuna entegre olarak ürünlerinizi dünya çapında duyurmaya ne dersiniz? İşini büyütmek ve yurt dışına açılmak isteyen markalar için oldukça avantajlı olan Bankintesa egrasyonu, özellikle Sırbistan’da faaliyet gösterecek işletmeler için oldukça avantajlıdır. Müşterilerinin sorunsuz bir ödeme süreci geçirmesini isteyenler, Bankintesa egrasyonu sayesinde sanal pos kurulumunun aynı gün içerisinde gerçekleşmesini sağlayabilir. Bankintesa ayrıcalıklarından faydalanmak isteyenler, demo sürümümüzü deneyimleyerek bankanın, beklentilerini ne ölçüde karşıladığı hakkında fikir sahibi olabilirler.

Bankintesa egrasyonu ile İnternet Üzerinden Güvenli Alışveriş

E-ticaret siteniz üzerinden güvenli ve kolay bir şekilde ödeme alabilmek için tercih edeceğiniz Bankintesa egrasyonu ile çeşitli banka kartlarına taksitli satış yapma imkânına da sahip olabilirsiniz. Müşteriler için oldukça önemli olan ödeme ekranının güven verici olması, markanızın değerini de yükselten bir başka çözümdür. Satın alma sürecinin en kritik noktalarından biri olan ödemenin eksiksiz bir şekilde hazırlanması, tahsilatlarınızın sorunsuz olmasına yardımcı olur. Taksit mimarisine göre entegre edilen ve Sırbistan’da yerleşik hizmet veren Bankintesa’nın sanal posunu sisteminize entegre ederek ön provizyon ve provizyon seçimleri de yapabilirsiniz. 3D secure sisteminden yararlanabileceğiniz, dilerseniz doğrudan çekim yapabileceğiniz Bankintesa egrasyonu sayesinde müşterilerinizin içi rahat bir şekilde alışverişini tamamlamasına yardımcı olabilirsiniz.

Bankintesa egrasyonu Fırsatları

Bankintesa egrasyonu ile birçok ayrıcalığa tek merkezden ulaşabilirsiniz. Müşterilerinizin ödeme süreçlerinde tereddüde düşmemesi için tercih edebileceğiniz Bankintesa egrasyonu sayesinde işletmenizin sınırlarını aşacak gücü kendinizde bulabilirsiniz. E-ticaret sitenizi altyapısal olarak hazırladıktan sonra tek yapmanız gereken uluslararası pazardaki yerinizi almak olacaktır. Avantajlarla dolu Bankintesa egrasyonu dünyasında taksit erteleme ve ek taksit gibi farklı kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Müşterilerinize ödemede büyük bir rahatlık sunabileceğiniz Bankintesa egrasyonu, Faprika altyapısı ile sunulur. Bu sayede sistemdeki herhangi bir aksaklık veya öneri oluşumunda direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizleri zor entegrasyon süreçlerinden koruyan Faprika, uçtan uca sunduğu entegrasyon çözümleri ile işinizi oturduğunuz yerden geliştirmenize olanak sağlıyor. Size de asıl işinize odaklanarak işinizi geliştirecek atılımlar için zaman kalıyor.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık