Parampos

PARAMPOS ENTEGRASYONU Tüm bankalar ile entegre olabileceğiniz Param pos uygulaması sayesinde internet siteniz üzerinden ürün satışı yapabilmeniz için kredi kartı kullanımına olanak sağlayacaksınız. Bankalarla ayrı ayrı anlaşma gereksinimi duymadan taksitle, tek çekim, banka kartı ve kredi kartı gibi birçok farklı ödeme yöntemini tek merkezde toplayabilirsiniz.

Ödeme Eklentileri

Açıklama

Tüm bankalar ile entegre olabileceğiniz Param pos uygulaması sayesinde internet siteniz üzerinden ürün satışı yapabilmeniz için kredi kartı kullanımına olanak sağlayacaksınız. Bankalarla ayrı ayrı anlaşma gereksinimi duymadan taksitle, tek çekim, banka kartı ve kredi kartı gibi birçok farklı ödeme yöntemini tek merkezde toplayabilirsiniz. Düşük komisyon oranları, gelişmiş Fraud kontrol sistemleri ile kullanabileceğiniz Param pos entegrasyonu sayesinde online tahsilat işlemlerini sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Tahsilat yöntemlerini genişletebileceğiniz Param pos entegrasyonu sayesinde kurulum ücreti, sabit işlem ücreti ve yıllık ücret gibi ekstra maliyetlerle boğuşmak zorunda kalmazsınız.

Parampos ile Düşük Komisyon Oranları

Düşük komisyon oranları sayesinde üye işyerlerinin risklerini azaltan Param pos entegrasyonu;

▪ Teknik sorun risklerini

▪ Yüksek pos maliyetlerini

▪ Güvenlik açıklarını

▪ Chargeback ve fraud gibi risklerin minimize edilmesini sağlıyor.

A, B ve C segmentlerinde üye iş yerine sahip olan Param pos entegrasyonu sayesinde eğitim, beyaz eşya, saat, hırdavat, inşaat ve aklınıza gelebilecek diğer sektörler için uygulama imkânına sahip olursunuz. Yalnızca tahsilat tutarı üzerinden komisyonun alındığı Param pos entegrasyonu sayesinde aynı zamanda kart saklama sistemine de sahip olabilirsiniz. Tahsilat yapmanıza olanak sağlayan Param pos entegrasyonu 3D secure zorunluluğu sayesinde müşterilerinizin güvenli alışveriş yapmasına olanak tanır. Avantajlı Param ailesine katılarak 24 saat içerisinde satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Parampos Entegrasyonu Avantajlarla Dolu

Param pos entegrasyonunu tercih ederek 24 saat içinde online satış yapabilir, Türkiye’nin en düşük komisyon oranı farkına sahip olabilir, tek bir entegrasyon sayesinde 21 banka ile entegreli bir şekilde çalışabilir, ertesi gün tahsilat imkanından faydalanabilirsiniz. PCI DSS, GO ve 3D Secure sayesinde müşterilerinizi ve kendinizi korumanıza olanak sağlayan Param pos uygulaması, istediğiniz zaman istediğiniz yerde tahsilat yapmanıza olanak sağlar. Parampos uygulaması, ilk elektronik para kuruluşu olma özelliğine de sahiptir. 3, 6, 9 ve 12 gibi farklı taksitlendirme seçeneklerinden faydalanarak müşterilerinizin satın alma eğilimlerini yönlendirebileceğiniz Param pos uygulamasında operatör ve sistemsel kontroller sayesinde Fraud önleme sistemine sahip olursunuz. Bu sayede işinizi geliştirmek için 7/24 çalışan e-ticaret sitenizi güçlendirmiş olursunuz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık