Merchant Safe Unipay

MERCHANT SAFE® UNIPAY Merchant Safe® Unipay, tüm banka ödeme geçitleri, ödeme kuruluşları ve alternatif ödeme yöntemleri ile olan entegrasayonu sayesinde, tek bir arayüzle sanal POS altyapınızı yönetebilme olanağı sunar. Esnek yönetim arayüzü ile indirim, vade farkı oranı, taksit sayısı ve çeşitli kampanyaları kolaylıkla tanımlayabilir ve güncelleyebilirsiniz.

Ödeme Eklentileri

Açıklama

Merchant Safe® Unipay, tüm banka ödeme geçitleri, ödeme kuruluşları ve alternatif ödeme yöntemleri ile olan  entegrasayonu sayesinde, tek bir arayüzle sanal POS altyapınızı yönetebilme olanağı sunar. Esnek yönetim arayüzü ile indirim, vade farkı oranı, taksit sayısı ve çeşitli kampanyaları kolaylıkla tanımlayabilir ve güncelleyebilirsiniz. Ürün olarak Kredi Kartı saklama, Tekrarlı Ödeme, Link ile ödeme ve Fraud Kontrolünün yapılmasına olanak sağlayan özelliklere sahip olan Merchant Safe® Unipay ile müşterilerinizin kart bilgilerini saklamasına ve eşleştirmesine olanak sağlarsınız.

Tüm Sektörler Merchant Safe® Unipay Güvencesi Altında

Perakende, sigorta, giyim, teknoloji tedarikçileri, akaryakıt, üniversiteler, araç kiralama firmaları gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların, elektronik ödeme geçidi ve kredi kartı saklama ihtiyaçlarındaki tercihi, Merchant Safe® Unipay oldu. Müşterilerinizin kredi kartını saklamanın yanı sıra kredi kartı eşleştirme hizmetlerinin de bulunduğu Merchant Safe® Unipay sisteminde T.C. kimlik numarası, telefon numarası, müşteri numarası ve indeks numarası gibi kriterlere bağlı olarak müşteri verilerinin depolanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sistem dahilinde her bir kart için farklı bir indeks numarası oluşturulur. Bu sayede müşterilerin kredi kartı bilgileri karışmadan güvenle saklanır. E-ticaret siteniz üzerinden müşterileriniz için otomatik olarak oluşturulan indeks numarası sayesinde sanal POS’lara işlem gönderebilirsiniz. Ödemelerin tek tıkla sanal POS’unuza aktarılmasını sağlayan Merchant Safe® Unipay, müşterilerinize en iyi ödeme seçeneklerini sunmanıza yardımcı olur. Ödeme süreçlerini kolayca takip etmenize olanak sağlayan Merchant Safe® Unipay, aynı zamanda müşterilerin kart bilgilerini güvence altına almanıza olanak tanır.

Kredi Kartı Bilgileri Sertifikalı Ortamda Saklanıyor

Kredi kartı bilgilerinin Asseco SEE Teknoloji’nin PCI DSS sertifikalı ortamında saklanmasına olanak sağlayan Merchant Safe® Unipay, ödeme provizyonunu tamamlamanıza olanak verir. Bu sistem sayesinde müşterilerinizin kredi kartı bilgilerinin çalınma veya kaybolma ihtimali olmadan güvenle saklama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Online mesaj aracılığı ile yeni kart ekleme veya mevcut kartlar üzerinde güncelleme yapılmasına olanak sağlayan Merchant Safe® Unipay sisteminde dosya transferine gerek kalmadan, direkt olarak internet üzerinden online mesaj gönderimi mümkündür. Tek bir yönetim ekranı üzerinden Merchant Safe® sistemini yönetebileceğiniz kullanıcı dostu arayüze sahip olan modülümüz, kart grubu tanımlama, kart güncelleme ve kart iptal, online kart yükleme, toplu kart yükleme gibi çözümleri tek merkezden sunar.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık