Sipay

Sipay Entegrasyonu İşiniz, gücünüz olsun istiyorsanız siz de sipay entegrasyonunu tercih edin. Avantajlı komisyon oranları ile işletmenizi bütçenizi yormadan geliştirebileceğiniz sipay entegrasyonunda hızlı ödeme alabilmenize olanak sağlayan link yönetim sistemi mevcuttur. Güvenli online ödeme almak için web sitenizdeki tüm ödeme süreçlerini kontrol altına alabilirsiniz.

Ödeme Eklentileri

Açıklama

İşiniz, gücünüz olsun istiyorsanız siz de sipay entegrasyonunu tercih edin. Avantajlı komisyon oranları ile işletmenizi bütçenizi yormadan geliştirebileceğiniz sipay entegrasyonunda hızlı ödeme alabilmenize olanak sağlayan link yönetim sistemi mevcuttur. Güvenli online ödeme almak için web sitenizdeki tüm ödeme süreçlerini kontrol altına alabilirsiniz. Pratik, güvenli ve kolay ödeme imkanı tanıyan sipay entegrasyonu banka kartsız hızlı alışverişe olanak sağlar. 7/24 masrafsız para transferi yapabileceğiniz sipay entegrasyonu sayesinde satışlarınıza hemen başlayabilir ve işinize özel oluşturulan kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. İsterseniz pos ürünleri, isterseniz de cüzdan ürünlerine sahip olabileceğiniz sipay entegrasyonu ile;

▪ Toplu para gönderimi

▪ Manuel pos

▪ Mobil pos

▪ Abonelik yönetime

▪ Link ile ödeme alma

▪ Sanal pos hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Sipay Fırsatlarından Hemen Yararlanın

Sipay ürünlerine sahip olarak kurumsal dijital cüzdan, sanal IBAN ve dijital cüzdan fırsatlarından faydalanmanız mümkündür. Cüzdanın ücretsiz ve yenilikçi haline sahip olabileceğinizi sipay entegrasyonunda canlı destek, hızlı aktivasyon ve 7/24 para transferi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde, güvenilir ve hızlı bir biçimde para gönderebileceğiniz sipay entegrasyonu sayesinde EFT saatlerini takip etmek zorunda kalmazsınız. İşinizin her zaman yanınızda yanında olan sipay entegrasyonu size özel gereksinimlerinize anlık olarak çözüm üretir. Canlı destek sayesinde istediğiniz zaman aklınıza takılan tüm sorular hakkında cevap bulabilirsiniz.

E-Ticareti Tek Panelden Yönetin

E-ticareti tek panelden yönetmenize olanak sağlayan sipay entegrasyonu, alternatif ödemelerin tümünü tek bir merkezde toplayan bir ödeme sistemidir. Dijital cüzdan altyapısı, mobil ödeme, banka havalesi, kartsız ve kartlı ödeme sistemlerinin bir bütün oluşturduğu sipay entegrasyonu sayesinde farklı bankalarla ayrı ayrıı anlaşma yapmak zorunda kalmazsınız. 24 saat içerisinde ödeme almaya başlayabileceğiniz sipay entegrasyonunu ödeme sırasında kredi kartı bilgisini vermek istemeyen müşterileriniz için kullanabilirsiniz. Sipay cüzdan ile ödeme imkanı sayesinde hızlı bir şekilde müşterilerinizin alışverişini tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer bir internet siteniz yoksa link ile ödeme hizmeti sayesinde ödemelerinizi kolay bir şekilde toplama imkanına sahip olursunuz. APİ dokümantasyonuna sahip olan sipay entegrasyonu kârlılığımızı artırmada en önemli ortaklarımızdan biri olacaktır. Detaylı satış raporları alabileceğiniz sipay entegrasyonu sayesinde harcama itirazları süreçlerini takip edebilir ve parçalı ödeme iadelerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık