TEB Bank Sanal Pos

TEB Bank Sanal Pos Entegrasyonu Faprika’nın güvenilir altyapıya sahip e-ticaret siteleri ile siz de TEB Bankası Sanal Pos entegrasyonundan faydalanabilirsiniz. Mağazalarda kullanılan kredi kartları ile tahsilat yapılması işleminin dijital ortama aktarılmış hali olan sanal pos uygulaması ile e-ticaret siteniz üzerinden online olarak ödeme alabilirsiniz.

Ödeme Eklentileri

Açıklama

Faprika’nın güvenilir altyapıya sahip e-ticaret siteleri ile siz de TEB Bankası Sanal Pos entegrasyonundan faydalanabilirsiniz. Mağazalarda kullanılan kredi kartları ile tahsilat yapılması işleminin dijital ortama aktarılmış hali olan sanal pos uygulaması ile e-ticaret siteniz üzerinden online olarak ödeme alabilirsiniz. Bankanızın onay sürecinden geçmeniz için e-ticaret sitenizin ihtiyaç duyduğu altyapının tamamına hakim olan Faprika, tüm e-ticaret paketlerinde TEB Bankası Sanal Pos entegrasyonu almanıza olanak tanır. İnternetin olduğu her yerden ödeme almanıza olanak sağlayan TEB Bankası Sanal Pos entegrasyonu ile siz uyurken bile kazanmaya devam edersiniz.

Yeni Satış Kanalları Entegre Edin

Türk Ekonomi Bankası Sanal Pos entegrasyonu ile web siteniz için yeni satış kanalları entegre edebilirsiniz. TEB Bankası Sanal Pos Entegrasyonu işlemlerinde TEB’li olan müşterilerinizi vade farksız veya vade farklı taksit fırsatlarından faydalandırmaya, kredi kartı puanından ödeme alma imkanına, havale ile ekstra indirim tanımlamaya kadar istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. SSL sertifikaları ve 3D secure ile güvence altına aldığımız e-ticaret sitenizde 7 gün 24 saat dünyadaki müşterilerinize ulaşmanızı sağlayan Türk Ekonomi Bankası Sanal Pos entegrasyonundan faydalanabilirsiniz. Müşterilerinizin çok rahat, hızlı ve güvenilir bir şekilde alışverişlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. Faprika’nın müşterilerine özel olarak sunduğu TEB Bankası Sanal Pos Entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin beklenti ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt verebilirsiniz.

Mağazalarınızı Etkin Bir Biçimde Kontrol Edin

Ödeme işlemlerinin ayrı ayrı raporlanmasını sağlayan TEB Bankası Sanal Pos Entegrasyonu modülü ile online mağazanızın etkinliğini kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Müşteri potansiyelinizi artırmanızı sağlayacak bu modül ile tahsilatlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde almanız mümkündür. TEB sanal pos entegrasyonu ile müşteri memnuniyetini ve bağımlılığını arttırabilir, ürün ve hizmet satışının saniyeler içinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu uygulama, müşterileriniz için de oldukça avantajlıdır. Müşterileriniz, TEB sanal pos ile hızlı bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilir, kolay ve eğlenceli bir şekilde internet alışverişinizi deneyimler, satın aldığı ürünlerin adresine kadar teslim edilmesini sağlar.  Bu özellikleri ile hem alıcı hem de satıcı için avantajlı olan TEB sanal pos modülü, tüm dünyaya satış yapmanıza izin verir.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık