Payu

PAYU Entegrasyonu Tüm bankaların sanal pos işlemlerini tek bir panel üzerinden görüntülemenize olanak sağlayan Payu entegrasyonu ile e-ticaret sitenizdeki ödeme süreçlerini optimize edebilirsiniz. Global çapta geçerliliğe sahip olan Payu entegrasyonu sayesinde kendi ödeme formunu oluşturmanız mümkündür.

Ödeme Eklentileri

Açıklama

Tüm bankaların sanal pos işlemlerini tek bir panel üzerinden görüntülemenize olanak sağlayan Payu entegrasyonu ile e-ticaret sitenizdeki ödeme süreçlerini optimize edebilirsiniz. Global çapta geçerliliğe sahip olan Payu entegrasyonu sayesinde kendi ödeme formunu oluşturmanız mümkündür. Farklı para birimleri üzerinden ödeme almanıza olanak sağlayan Payu entegrasyonu sayesinde satışlarınızı Türkiye sınırlarının dışına çıkarmanız mümkündür. Advantage, Paraf, Maximum, CardFinans, Axess, World ve Bonus kartlarıyla uyumlu olan seçenekler PCI DSS sertifikasına sahiptir. Ödeme yöntemlerinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan seçenekler sayesinde sahteciliklere karşı da etkin bir şekilde koruma sağlarsınız.

Kredi Kartı ve Banka Kartı ile Ödeme Alma

Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme almanızı sağlayan Payu entegrasyonu, aynı zamanda finansal raporlamalara da izin verir. Promosyon ve ürün performansını izleyerek pazarlama faaliyetlerini geliştirebileceğiniz benzersiz hizmetler sunan Payu entegrasyonu sayesinde yönetimsel raporlarınıza ulaşmak da mümkündür. Müşterilerinizden tek tıkla ödeme alarak alışverişi tamamlama sürecinde tetikleyici olmak için tercih edebileceğiniz Payu entegrasyonu sayesinde dönüşüm oranlarınızı artırmanız mümkündür. Tek bir komisyon oranı üzerinden tüm bankalarla çalışarak her haftanın Cuma günü ödemelerinizi alabilir ve süreci profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz. Son derece avantajlı olan Payu entegrasyonu sistemi sayesinde siz asıl işinize odaklanın, ticaretinizi geliştirmeniz için ihtiyacınız olan diğer her şey için Faprika ilgilensin.

Periyodik Ödemelerinizi Kolaylaştırın

Periyodik olarak ve otomasyona bağlı olarak alacağınız ödemelerde tekrarlayan ödeme servisleri sayesinde süreci çok daha profesyonel hale getirebilirsiniz. Bankalarla yapacağınız mutakabatta tek dosya üzerinden ilerlemenizi sağlayan Payu entegrasyonu ile farklı alanlardan meydana gelen raporlarla boğuşmaz zorunda kalmazsınız. Alışverişini tamamlamadan sitenizden çıkan müşterileriniz için hatırlatma linki göndermenize olanak sağlayan Payu entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin alışverişini tamamlamasına olanak sağlayabilirsiniz. Havale ile ödeme almanıza da imkan tanıyan Payu entegrasyonu ile potansiyel müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz. Düşük komisyon oranları ile ticaretinizi sorunsuz ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan Payu entegrasyonu ile ek maliyetler olmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinizin BKM Express ile ödeme yapmasına da imkan tanıyan Payu entegrasyonu ile taksitli alışveriş avantajından faydalanabilirsiniz.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık