Vitrin Yönetimi

Vitrin Yönetimi

Sitenizin vitrin düzenlemesini bu alan üzerinden gerçekleştirirsiniz. İsimlendirme tamamen sizin tercihinize ve sektörünüze uygun şekilde düzenlenebilir. Panelde daha önce eklenen vitrinler arasında arama yapmanızı sağlayan bir panel ve yeni ekle butonu bulunur.

Kayıtlı vitrinler arasında Türkçe, İngilizce ve desteğini vermiş olduğumuz diğer dil seçeneklerine  göre arama yapabilirsiniz.

Yeni Ekle diyerek yeni bir vitrin oluşturabileceğiniz gibi önceden eklediğiniz vitrinler varsa başlıklara tıklayarak mevcut vitrinler üzerinde düzenleme de yapabilirsiniz.

Canlı Moda vitrini üzerinden detaylara bakalım:

Dil: Vitrinin dil seçimi bu alandan yapılır. Seçenekler Türkçe, İngilizce ve  diğer desteğini vermiş olduğumuz dil seçeneklerine istenildiği gibi çevrilebilir. Farklı dil kullanımlarına farklı vitrinler göstermeniz bu alan sayesinde mümkündür.

Vitrin Adı: Vitrin için tanımlanan isimdir. Verilen ad, yanındaki tik ile görünür hale getirilir.

Vitrin Açıklaması: Vitrin açıklaması, vitrin adı ile vitrindeki resimlerin arasında görülen kısımdır. Vitrin için müşterilerinizin de görüntüleyebileceği bir açıklamayı bu alana ekleyebilirsiniz.

Vitrin Şablonu: Vitrin şablonu, vitrinin nasıl görüntüleneceğini belirler. Üç seçenek bulunur:

1- Basit Vitrin: Tüm vitrin görsel veya videolardan oluşur. Sabit resim (banner) içermeyen vitrindir.

2- Sol Slider – Sağ Resim: Vitrin içeriğinizin en sağında sabit resim (banner), solda kayan ürünler (slider) olması durumudur. Resim (banner), linkle ilgili kategoriye yönlendirme sağlar. Kendi siteniz içinde kendi ürünlerinizin reklamını yapabilirsiniz.

Yukarı Çık