Favori Listesi Yönetimi

Favori Listesi Nedir?

Bu alan sepet listesi ile benzerlik göstermektedir. Sitenizdeki kayıtlı kullanıcıların veya misafirlerin “Favori Listesi”ne eklediği ancak satın almadığı ürünlerin bize listelenmesini sağlayan, bu verilerin kaydedildiği alandır. Böylece siparişi tamamlamayan kullanıcı veya misafir sayısını görebilir, hangi ürününüzün en çok beğenildiğini bilir, siteniz ve ürünleriniz hakkında analiz yapabilirsiniz.

Favori Listesine Nasıl Erişebilirim?

Faprika panelinde “ Siparişler >> Favori Listesi ” adımlarını izleyelim. Aşağıdaki görselde 3 misafirin “Favori Listesi” görülmektedir. “Toplam Adet” alanı bu kullanıcının veya misafirin favorilerine kaç ürünün eklendiğini bize göstermektedir.  4 adet ürün ekleyen misafiri inceleyelim.

Bu işlemi 2 farklı yoldan yapabiliriz, istersek misafir yazısının sol tarafında bulunan + simgesine tıklayarak ürün bilgilerini inceleyebiliriz.

Eğer istersek de misafir yazısına tıkladıktan sonra “Favori Listesi” alanına giriş yaparak bu alanı görüntüleyebiliriz.

Bu ekranda, misafirin kaç adet ürünü favori listesine eklediğini görebileceğiz. İstersek ürün adına tıklayıp, ürünü düzenleme sayfasına ulaşabileceğiz. Böylece hangi ürünlere talep varsa, ilgili üründe düzenlemeyi yapıp tekrar sitemizde sergileyebileceğiz


Konuyla alakalı Sepet Listesi içeriğimize de göz atabilirsiniz.