Dünya Üzerinde Her Noktaya Ulaşın

Son beş yılda popülaritesi hızla artan e-ihracat da tıpkı e-ticaret gibi mal ve hizmetlerinizi yurt dışına satarak yüksek gelir elde edebilmenizi sağlayan yenilikçi bir ticari işlem yöntemidir.

Satıcının ve alıcının haklarını karşılıklı olarak güvence altına alan ödeme ve gönderim seçenekleri sayesinde yurt dışına da kolaylıkla gönderim gerçekleştirebilirsiniz.


E-İhracat ile Gelen Avantajları

Mikro ihracat işlemlerinin, müşteri taleplerinin ve e-ticaret sürecinin kesişim alanı, e-ihracat olarak değerlendirilebilir. Örneğin; Türkiye’de hizmet veren firmanızın veya şahsınıza ait işletmenizin ürünlerini, dünyanın herhangi bir yerinden e-ticaret sitenize ziyarette bulunan ve alışveriş yapan müşterinize uluslararası ölçekte çalışan kargo firmaları ile gönderebilirsiniz.

Müşteriniz adına KDV’siz fatura kesebilir, siparişinizi mikro ihracat yöntemi (ETBG) ile kolayca transfer edebilirsiniz.

Esnek İhracat Koşulları ile Ürünlerinizi Dünyaya Tanıtın

İhracat ya da mikro ihracat olarak da bilinen ETBG (Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı) ile güvenli ve sorunsuz ticaret yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Yapılan anlaşmalar dâhilinde tekil gönderilerinizi, maksimum 150 kg ve 7500 EURO sınırına kadar mikro ihracat kapsamında karşı tarafa hızlıca ulaştırabilirsiniz. Mikro ihracat koşullarının esnek tutulması, ülkeler arası iş birlikleri, yenilenen mevzuatlar ve gelişen e-ticaret altyapısı da bu gelişimde önemli bir rol üstlenmiştir.

Müşterilerinize Gelişmiş Kolaylıklar Sunun

Sitenize ulaşan müşteriler, farklı dil seçenekleri ve yerel para birimleri içinden özgürce seçim yaparak daha hızlı ve pratik bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirebilirler.

Tam SEO uyumlu e-ticaret paketleri, e-ticaret sitenizin farklı dillere uyarlanabilmesini ve yayın yapılan dildeki aramalarda da yer alabilmesini kolaylaştırır.

Global SMS iletişim ağı ve dinamik ödeme metotları sayesinde müşteriler kendi ülkelerinde alışveriş yapıyormuşçasına hareket edebilir.

Hızlı ve Pratik Yurt Dışı Yurt Dışı Çözümleri

Yurt dışı kargo süreci, e-ihracat yapan kullanıcıların en çok tedirgin oldukları ve zorlandıkları konuların başında yer alır. Ülkelerin mal kabul süreçleri, kargo ücretleri, gümrük ve ticaret mevzuatları, birbirinden farklı olabilir.

Faprika e-ticaret paketleri sayesinde yönetici paneli üzerinden hem kullanıcılar hem de müşteriler siparişin çıkış tarihi, tahmini teslim tarihi, anlık hareketler ve paket detayları gibi sevk bilgilerini tam zamanlı olarak takip edebilirler.

Başarı Hikayemiz Olun!

Dünya çapında 1.500’den fazla işletme tarafından güvenilen Faprika tarafından hizmet almak için formu doldurunuz. Diğer sorunlarınız için Yardım ve İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.