Lojistik Eklentileri

Lojistik Entegrasyon ve Modüllerimiz

E-ticaretin hayatın her alanında son derece önemli olduğu günümüzde, işletmesinin sınırlarını aşmak ve müşterileri için kusursuz hizmetler sunmak isteyen işletmeler lojistik eklentileri tercih ediyor. Hızlı servis, güvenli teslimat ve 7/24 destek imkanlarının sunulduğu lojistik eklentiler sayesinde e-ticaret sitenizin Aras Kargo, UPS Kargo, PTT Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo ile entegrasyonunu sağlıyoruz. Etkin e-ticaret lojistik ağına sahip olan kargo şirketleri ile sağladığımız lojistik eklentiler dahilindeki özel entegrasyonlar sayesinde müşterilerinizin heyecanlı bekleyişlerini memnuniyet ile sonuçlandırabilirsiniz. Alanında uzman ve kurumsal firmaların lojistik çözümleri ile tam entegre bir şekilde çalışan lojistik eklentiler ile kullanıcı deneyimini iyileştirmek sizin elinizde!

Carrtell Kargo Entegrasyonu

Müşteri deneyimini iyileştirebileceğiniz hızlı teslimat çözümleri ile e-ticaret sitenizde fark yaratmaya ne dersiniz? Deneyime ve teknolojik altyapıya sahip olan Cartell Kargo sayesinde profesyonel çözümlere düşük maliyetlerle ulaşabilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün teslimat imkanı sunabileceğiniz kuryeli araç kiralama hizmetlerine de sahip olabileceğiniz ve size özel hızlı teslimat çözümlerinden faydalanabileceğiniz Cartell Kargo uygulamasına sahip olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Kargonova Entegrasyonu

Aslında hayallerinizi taşıdığının bilinci ile hareket eden Kargonova Kargo entegrasyonu, yeni nesil çözümleri ile hizmetlerini nitelikli kargo arzı ile bütünleştiriyor. Sorun kargo ise çözüm Nova, sloganıyla yola çıkan marka, dağıtımda sınır tanımayan çözümleri ile işinizin niteliğini artırmanıza da olanak tanıyor.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

BYEkspress Kargo Entegrasyonu

Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayabileceğiniz ByEkspres Kargo entegrasyonu sayesinde siparişlerinizin sorunsuz ve profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Zamandan ve maliyetten tasarruf ettiren imkanları ile arzını gerçekleştirdiğiniz ürünleri daha rekabetçi fiyatlarla piyasaya sunmanıza olanak sağlar.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Sürat Kargo Entegrasyonu

E-ticaret süreçlerinde işletmelerin başarısına başarı katan entegrasyonlardan biri de Sürat Kargo entegrasyonudur. İşletmelere değer katan seçenekleriyle kargolama süreçlerinin otomasyona bağlanmasına olanak tanıyan Sürat Kargo entegrasyonu, kargo süreçlerinin hatasız olarak sürdürülmesine olanak tanır.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

MNG Kargo Entegrasyonu

E-ticaret firmaları için son derece avantajlı olan MNG Kargo entegrasyonu sayesinde kargo süreçlerinin otomasyona bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Zaman ve efor kaybettiren tüm süreçleri optimize eden MNG Kargo entegrasyonu, yapay zeka destekli teknolojisi sayesinde siparişlerinizi hızlı ve etkin bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

PTT Kargo Entegrasyonu

Sağladığı avantajlarla hem işletmenizin değerini artırmanıza olanak sağlayan hem de kullanıcı odaklı uygulamalarıyla müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayan PTT Kargo entegrasyonu ile kargo süreçlerini optimize edebilirsiniz. Manuel işlemlerde gerçekleşen hatalardan doğan mağduriyetlerin giderilmesine olanak sağlayan PTT Kargo entegrasyonu sistemleri aynı zamanda personel maliyetlerini azaltmanıza da yardımcı olur.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Aras Kargo Entegrasyonu

Manuel bir işlem yapmadan siparişlerinizin direkt olarak Aras Kargo şubesine entegre edilmesini sağlayan Aras Kargo entegrasyonu ile aldığınız siparişlerin otomatik olarak panelinize yansımasını sağlarsınız. E-ticaret sitenizle tam entegre bir biçimde kullanabileceğiniz Aras Kargo entegrasyonu sistemi sayesinde siparişlerinizi otomatik olarak Aras Kargoya gönderebilir ve takibini yapabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Müşterileriniz Kargo Takibini Kolayca Yapabilecek

Müşterilerinizin satın aldığı ürünlerin hangi aşamada olduğunu kolayca görebileceği bir sipariş izleme eklentisinin bulunduğu lojistik eklentiler ile zenginleştirilen e-ticaret sitenizde, ürünlerin kargoya verilmesi durumunda kargonun hangi aşamada olduğunu da rahatlıkla gözlemleyebilmelerine olanak sağlıyoruz. Lojistik hizmetlerimiz dahilinde müşteriniz e-ticaret siteniz üzerinden sipariş verdikten sonra ürünleriniz hazırlanır, ardından kargo hazır sürecine gelir. Kargo için hazır olan siparişlerinizi lojistik eklentiler sayesinde tek tıkla lojistik şirketine aktarabilirsiniz. Lojistik firmasına gönderilen verilerde herhangi bir sorun olması durumunda tarafınıza geri bildirimde bulunulur. Verilerde herhangi bir sorunun olmaması durumunda lojistik eklentiler sayesinde siparişler otomatik olarak etiketlenerek kargo ürünlerine basılır.

Müşterileriniz Kargolama Sürecine Hakim Olur

Müşteri siparişi kargolama aşamasına geçtiğinde SMS ile bilgilendirme yapılır. Ürünler daha sonra teslimat için ilgili şubelere aktarılır. Müşteriniz, siparişinin durumunu öğrenmek için hangi kargo ürünleri dağıtacak kargo firması fark etmeksizin e-ticaret sitenize girerek kargo takip kodu sayesinde ürünlerinin hangi aşamada olduğunu kolaylıkla takip eder. Ürünü teslim olana kadar lojistik eklentiler sayesinde kargo paneli üzerinden ürününün hangi aşamada olduğunu gören müşteriniz, bu sayede satın almış olduğu ürün ile ilgili sürece hakim olur. Ürün teslimatının yapılmasının ardından müşterinize lojistik eklentiler aracılığı ile SMS ile yeni bir bilgilendirme yapılır. Bu sayede müşteri memnuniyetine paralel olarak marka sadakatini de artırmış olursunuz. Personel maliyetlerinizi azaltmanıza olanak sağlayan lojistik eklentileri sayesinde sadece hatalı işlemlerin önüne geçmekle kalmaz, aynı zamanda hızlı teslimat imkanı sayesinde satış sirkülasyonunuzu da önemli ölçüde arttırabilirsiniz.