Lojistik Eklentileri

Lojistik Entegrasyon ve Modüllerimiz

Faprika e-ticaret kargo entegrasyonlarında, siparişleriniz tüm detayları otomatik olarak kargo firmasına entegrasyon ile iletilir ve kargo süreçleri çok hızlandırılır. Belirleyeceğiniz senaryolara göre kargoya gönderme sürecini otomatize ettikten sonra, kargo şirketinin son barkodunu basabilir ve süreci tamamlayabilirsiniz. Kargo hareketlerine göre e-ticaret panelinizdede sipariş durumlarınız sistem tarafından otomatik değişir ve müşterilerinizede mail ve sms ile bildirilir. Entegrasyon yaptığımız Aras Kargo, UPS Kargo, PTT Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo ile birlikte daha onlarca kargo şirketi ile entegrasyon sağlıyoruz. Burada listelenmemiş diğer yüzlerce eklenti, modül, özellik veya size özel geliştirilmesini istediğiniz kargo entegrasyonları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Carrtell Kargo Entegrasyonu

Müşteri deneyimini iyileştirebileceğiniz hızlı teslimat çözümleri ile e-ticaret sitenizde fark yaratmaya ne dersiniz? Deneyime ve teknolojik altyapıya sahip olan Cartell Kargo sayesinde profesyonel çözümlere düşük maliyetlerle ulaşabilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün teslimat imkanı sunabileceğiniz kuryeli araç kiralama hizmetlerine de sahip olabileceğiniz ve size özel hızlı teslimat çözümlerinden faydalanabileceğiniz Cartell Kargo uygulamasına sahip olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Kargonova Entegrasyonu

Aslında hayallerinizi taşıdığının bilinci ile hareket eden Kargonova Kargo entegrasyonu, yeni nesil çözümleri ile hizmetlerini nitelikli kargo arzı ile bütünleştiriyor. Sorun kargo ise çözüm Nova, sloganıyla yola çıkan marka, dağıtımda sınır tanımayan çözümleri ile işinizin niteliğini artırmanıza da olanak tanıyor.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

BYEkspress Kargo Entegrasyonu

Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayabileceğiniz ByEkspres Kargo entegrasyonu sayesinde siparişlerinizin sorunsuz ve profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Zamandan ve maliyetten tasarruf ettiren imkanları ile arzını gerçekleştirdiğiniz ürünleri daha rekabetçi fiyatlarla piyasaya sunmanıza olanak sağlar.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Sürat Kargo Entegrasyonu

E-ticaret süreçlerinde işletmelerin başarısına başarı katan entegrasyonlardan biri de Sürat Kargo entegrasyonudur. İşletmelere değer katan seçenekleriyle kargolama süreçlerinin otomasyona bağlanmasına olanak tanıyan Sürat Kargo entegrasyonu, kargo süreçlerinin hatasız olarak sürdürülmesine olanak tanır.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

MNG Kargo Entegrasyonu

E-ticaret firmaları için son derece avantajlı olan MNG Kargo entegrasyonu sayesinde kargo süreçlerinin otomasyona bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Zaman ve efor kaybettiren tüm süreçleri optimize eden MNG Kargo entegrasyonu, yapay zeka destekli teknolojisi sayesinde siparişlerinizi hızlı ve etkin bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

PTT Kargo Entegrasyonu

Sağladığı avantajlarla hem işletmenizin değerini artırmanıza olanak sağlayan hem de kullanıcı odaklı uygulamalarıyla müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayan PTT Kargo entegrasyonu ile kargo süreçlerini optimize edebilirsiniz. Manuel işlemlerde gerçekleşen hatalardan doğan mağduriyetlerin giderilmesine olanak sağlayan PTT Kargo entegrasyonu sistemleri aynı zamanda personel maliyetlerini azaltmanıza da yardımcı olur.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Aras Kargo Entegrasyonu

Manuel bir işlem yapmadan siparişlerinizin direkt olarak Aras Kargo şubesine entegre edilmesini sağlayan Aras Kargo entegrasyonu ile aldığınız siparişlerin otomatik olarak panelinize yansımasını sağlarsınız. E-ticaret sitenizle tam entegre bir biçimde kullanabileceğiniz Aras Kargo entegrasyonu sistemi sayesinde siparişlerinizi otomatik olarak Aras Kargoya gönderebilir ve takibini yapabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Kolay Kargo Takibi

E-ticaretin en önemli ayağı şüphesizki lojistik yani kargo sürecidir. E-ticaret müşterileri için en önemli durumlardan biri siparişlerinin en hızlı şekilde kendilerine ulaşmasıdır ve bu sürecin izlenebilmesidir. Faprika e-ticaret olarak geliştirdiğimiz tüm entegrasyonlarda, sistemin otomatik olması ve kullanıcılar tarafından izlenebilir olması temel hedeflerimizdendir. İstediğiniz her durumda müşterilerimize kargo takip linki ve bilgilendirmeleri paylaşabilirken, müşterilerinizde kendi hesaplarında siparişlerinin kargo süreçlerini izleyebilmektedir. Kargo anlaşması olan e-ticaret sistemlerinde siparişin geldiği andan eğer varsa iade olma süreçlerinin sonuna kadar hem siz, hem de müşterileriniz takip edebilmektedir.

Büyük Operasyon Yönetimi

Günlük 15-20 sipariş yönetirken kargo süreçleri çok zorlamasada, 500-1000 ve üzeri adetlere çıktığınızda kargo entegrasyonları ve otomasyonları kaçınılmaz hale gelir. Faprika geliştirdiği tüm modül ve entegrasyonlarda her zaman yüksek hacimli operasyonlara göre geliştirmeler yapar. Sipariş geldiği andan itibaren hazırlanırken, sipariş doğrulandığında, faturası kesildiğinde, kargo faturası kesildiğinde vs. her adımda kargo şirketi ve müşteri bilgilendirmeleri sistem tarafından otomatik yapılır. Oluşabilecek tüm hatalar için farklı önlemler oluşturan kargo entegrasyonlarımız ile sıfır hatayla maksimum sipariş adetlerine minimum personel ile ulaşırsınız. Sizde az kişiyle çok sipariş yönetmek istiyorsanız, doğru adres Faprika e-ticaret.

Ekonomik

Geliştirdiğimiz kargo entegrasyonları her anlamda şirketinize ekonomik faydalar sağlar. Kargonun hazırlanması, teslim süreci, kaybolma gibi durumların engellenmesi ve teslim, ödeme raporları ile çok büyük maddi faydalar kazanırsınız. Müşterilerinizin çağrı merkezinde oluşturacağı kargo takip yoğunluğunun önlenmesi ve bununla beraber müşterilerinize yaşatacağınız kaliteli hizmet ile mutlu ve sadık müşteri kitleleri oluşturursunuz. Etkin e-ticaret lojistik ağına sahip olan kargo şirketleri ile sağladığımız lojistik eklentiler dahilindeki özel entegrasyonlar sayesinde müşterilerinizin heyecanlı bekleyişlerini memnuniyet ile sonuçlandırabilirsiniz. Bu sayede müşteri memnuniyetine paralel olarak marka sadakatini de artırmış olursunuz.Personel maliyetlerinizi azaltmanıza olanak sağlayan lojistik eklentileri sayesinde sadece hatalı işlemlerin önüne geçmekle kalmaz, aynı zamanda hızlı teslimat imkanı sayesinde satış sirkülasyonunuzu da önemli ölçüde arttırabilirsiniz.