Pazaryeri Eklentileri

Pazaryeri Entegrasyon ve Modüllerimiz

Markanız için e-ticaret sitesi kurulumu yaparken geleceği öngörenler için pazaryeri eklentilerini opsiyonel olarak sunuyoruz. Direkt olarak da çoklu satıcı eklentisi kullanarak oluşturabileceğimiz sitelerde kendi sitenizden başka kişilerin de satış yapmasını sağlıyoruz. Multi vendor olarak adlandırılan çoklu satıcılar ile markanızı bir pazaryerine dönüştürmek Faprika ile çok kolay. Birden fazla satıcının bireysel olarak kendi mağazasını yönetebileceği pazaryeri eklentileri ile ürün ve hizmet seçeneklerini ne kadar çeşitli tutarsanız potansiyel müşterilerinize o kadar çok yaklaşırsınız.

Morhipo Entegrasyonu

E-ticaret siteniz ile çok daha geniş bir hedef kitleye ulaşmak istiyorsanız Morhipo Entegrasyonu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. E-ticaret mağazanıza ulaşan tüm siparişleri takip edebileceğiniz Morhipo Entegrasyonu sistemimde stoklarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

2500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

GittiGidiyor Entegrasyonu

Her gün milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen GittiGidiyor’da mağaza ürünlerinizi kolayca satışa sunabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan GittiGidiyor üzerinden ürün satışı yaparak milyonlarca kullanıcıya ulaşmak artık çok kolay. GittiGidiyor Entegrasyonu sayesinde potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşabilir ve rekabetteki yerinizi alabilirsiniz.

2500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

HepsiBurada Entegrasyonu

E-ticarette yakaladığınız başarıyı sürdürmek için yenilikleri takip etmeniz gereklidir. Milyonlarca üyeye sahip olan ulusal pazaryerlerinde var olmak, kazancınızın artacağı anlamına gelmez. Bu alanlarda rakiplerinizden ayrışmak ve potansiyel müşterilerinize erişmek için talebi etkin bir şekilde karşılayacak sisteme sahip olmalısınız.

2500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

ÇiçekSepeti Entegrasyonu

E-ticaret sitenizi çok daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyor ve yeni pazarlar keşfetmeye açıksanız pazaryeri entegrasyonlarını tercih edebilirsiniz. Sipariş yönetimini tek panel üzerinden yapacağınız ve farklı pazaryerlerindeki siparişlerinizi tek bir ekran üzerinden takip edebileceğiniz Çiçeksepeti Entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi milyonlarca kullanıcıya sunabilirsiniz.

2500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Farklı Satıcılar Tek Bir Platformda

Benzer veya farklı ürün/hizmetlerin tek bir e-ticaret sitesi üzerinden satışının gerçekleştirilmesini sağlayan pazaryeri eklentilerinin yanı sıra mevcuttaki e-ticaret sitenizin pazaryeri eklentisi olan sitelere entegre edilmesini sağlayan Faprika; Trendyol, Mohipo, N11, Hepsiburada, Gittigidiyor ve çok daha fazla pazaryeri entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. En büyük pazaryerlerine tek bir kanaldan bağlanmanızı sağlayan pazaryeri eklentileri seçeneklerinin yanı sıra dinamik XML yönetimi ile de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. E-ticaret sitenizdeki siparişleriniz diğer tüm siparişleriniz ile aynı yere gelsin ve tek tıkla faturası kesilsin istiyorsanız siz de pazaryeri eklentileri ile Faprika’nın kusursuz hizmetleri ile tanışın!

Siteniz Üzerinden İstediğiniz Geliştirmeleri Yapalım

Eski ve yeni tüm siteler üzerinden istediğiniz pazaryeri eklentileri geliştirmelerini yapan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik eklenti ve modüller sayesinde entegrasyonları kolay bir şekilde gerçekleştirmenize olanak verir. Sınırsız kategori ve ürün ekleme imkanı sunan pazaryeri eklenti paketlerimizin Türkçe dil desteği sayesinde kullanımda da herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sektörünüz için en efektif tema ile sitenize istediğiniz görüntüyü kazandırabileceğiniz benzersiz hizmetler sunan Faprika, sanal pos sistemlerini optimize edebileceğiniz kusursuz seçenekleri ve pazaryeri eklentileri ile hedeflerinize en kısa yoldan ulaşmanızı sağlar.

İşinizi Faprika ile Büyütün

İşinizi büyütmek ve ek personele gereksinim duymadan yönetmek istiyorsanız pazaryeri eklenti paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Zamandan kazanacağınız, rakiplerinizin ürün fiyatını kolay bir şekilde takip edeceğiniz, stoklarınızı otomatik olarak güncelleyebileceğiniz, e-ticarete uygun e-fatura kesebileceğiniz, kolay fatura ve kargo işi basabileceğiniz birçok imkanı tek bir noktadan sunan markamız, pazaryeri eklentileri ile zamanınızı müşterileriniz ile daha çok ilgilenebilmeniz adına optimize ediyor. Satışlarınızı artırmak ve marka değerinizi yükseltmek için pazaryeri eklentileri ve diğer benzersiz hizmetlerimizden faydalanmaya hemen başlayın!