Pazaryeri Eklentileri

Pazaryeri Entegrasyon ve Modüllerimiz

Faprika ile Pazaryeri sitelere (Trendyol, HepsiBurada, N11, ÇiçekSepeti, FLO, Modanisa vb.) entegre olmak çok kolay. Faprika çift yönlü pazaryeri entegrasyonları ile tüm işlemleriniz anlık ve otomatik çalışır. Ürünleriniz stok hareketi gördüğü an, entegre olduğunuz diğer tüm pazaryeri sitelerde stoklar güncellenerek stok hatalarının önüne geçilir. Her pazaryerinde ayrı fiyatlar ile çalışabilir ayrıca ürünlerinizin barkodlarını, stok kodlarını özelleştirebilirsiniz. Pazaryeri entegrasyonları için farklı panellere ihtiyaç duymadan, Faprika panelinizden tüm pazaryeri operasyonunuzu yönetebilirisiniz. Kargo bildirimleri, iptal süreçleri ve faturalama süreçlerinin tümü Faprika panelinizde otomatik çalışır. Gelişmiş pazaryeri entegrasyonları için sizide Faprika’ya bekliyoruz. Burda listelenmemiş diğer yüzlerce eklenti hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Trendyol Entegrasyonu

Trendyol Entegrasyonu sayesinde iş yükünüzü azaltmak ister misiniz? Maliyetleri düşüren, satış süreciniz profesyonelleştiren, online mağazanızı çok daha büyük bir kitleye ulaştıran Trendyol Entegrasyonu hizmetlerimizle bugün tanışın. Stoku biten ürünleriniz hakkında uyarı bildiriminde bulunan Trendyol Entegrasyonu sayesinde yeni siparişler alabilmek için ürün yönetimini çok daha basit bir şekilde yapacaksınız.

2500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

N11 Entegrasyonu

Ulusal pazaryerlerinde satış yapmanıza olanak sağlayan entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi stok takibi yapmak zorunda kalmadan istediğiniz pazaryerine entegre edebilirsiniz. E-ticaret sitenizde satışını yaptığınız tüm ürünlerin kargo, açıklama, fiyat ve görsellerini entegre edebileceğiniz N11 Entegrasyonu sayesinde siz sadece işinize odaklanacaksınız.

2500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Modanisa Entegrasyonu

Kadın tesettür giyimde Türkiye’nin öncü markaları arasında yer alan Modanisa, e-ticaret sektörünün önemli online mağazalarından biridir. Başörtüsü, giyim ürünleri, dış giyim ürünleri, büyük bedene özel seçenekler, spor/deniz giysileri, tasarım giysiler, abiyeler ve çok daha fazlasıyla geniş bir hedef kitleye hitap eden marka, her gün yüz binlerce kişi tarafından tercih ediliyor.

2500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Channel Engine Entegrasyonu

E-ticarette sınırları aşmak sizin elinizde. Channel Engine Entegrasyonu ile markanızı global pazaryerlerine tek bir kanal üzerinden bağlayabilirsiniz. e-ihracat ile marka bilinirliğinizi artırmak ve binlerce yeni potansiyel müşteriye erişmek için tercih edebileceğiniz Channel Engine Entegrasyonu, yurt dışına hızlı ve sorunsuz gönderim yapmanıza olanak sağlar

2500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Morhipo Entegrasyonu

E-ticaret siteniz ile çok daha geniş bir hedef kitleye ulaşmak istiyorsanız Morhipo Entegrasyonu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. E-ticaret mağazanıza ulaşan tüm siparişleri takip edebileceğiniz Morhipo Entegrasyonu sistemimde stoklarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

2500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

GittiGidiyor Entegrasyonu

Her gün milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen GittiGidiyor’da mağaza ürünlerinizi kolayca satışa sunabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan GittiGidiyor üzerinden ürün satışı yaparak milyonlarca kullanıcıya ulaşmak artık çok kolay. GittiGidiyor Entegrasyonu sayesinde potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşabilir ve rekabetteki yerinizi alabilirsiniz.

2500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

HepsiBurada Entegrasyonu

E-ticarette yakaladığınız başarıyı sürdürmek için yenilikleri takip etmeniz gereklidir. Milyonlarca üyeye sahip olan ulusal pazaryerlerinde var olmak, kazancınızın artacağı anlamına gelmez. Bu alanlarda rakiplerinizden ayrışmak ve potansiyel müşterilerinize erişmek için talebi etkin bir şekilde karşılayacak sisteme sahip olmalısınız.

2500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

ÇiçekSepeti Entegrasyonu

E-ticaret sitenizi çok daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyor ve yeni pazarlar keşfetmeye açıksanız pazaryeri entegrasyonlarını tercih edebilirsiniz. Sipariş yönetimini tek panel üzerinden yapacağınız ve farklı pazaryerlerindeki siparişlerinizi tek bir ekran üzerinden takip edebileceğiniz Çiçeksepeti Entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi milyonlarca kullanıcıya sunabilirsiniz.

2500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Ürünleriniz Heryerde

Ürünlerinizin tümünü aynı anda, istediğiniz tüm platformlarda satışını gerçekleştirmek ve bu süreci tek ekranda yönetmek istiyorsanız doğru adres Faprika e-ticaret. Faprika ile; Trendyol, Morhipo, N11, Hepsiburada, GittiGidiyor, ÇiçekSepeti, Modanisa, FLO ve çok daha fazla pazaryeri ile çift yönlü ve otomatik entegrasyon sağlayabilirsiniz. Ayrıca Channel Engine gibi platformlarlada entegre olarak Yurt Dışındaki yaklaşık Seksenden fazla Pazaryeri sitesiylede entegre olabilirsiniz. Uçtan uca ve tek panelden, tüm operasyonunu yönetmek isteyenler için doğru adres, Faprika E-Ticaret.

Yüksek Hacimli Operasyonlar

Faprika, geliştirdiği e-ticaret yazılımlarında her zaman yüksek hacimli firmaların operasyonlarını planlayarak uygulama geliştirir. İster Pazaryeri sitelerden günlük bir sipariş alın, ister On bin sipariş alın, tüm süreç hızlı ve aksama olmadan çalışmaya devam eder. Personel yükünün az olmasını sağlayan otomasyonlar sayesinde, işinizi büyütmek için gerekli tüm özellikler yine Faprikada. Siparişleriniz gecikmeden ve operasyonunuz aksamadan bir kaç tıkla tüm işlemlerinizi yapabileceğiniz özelliklerle sizlere hizmet vermek için buradayız. Satışlarınızı artırmak ve marka değerinizi yükseltmek için pazaryeri entegrasyonlarımız ve diğer benzersiz hizmetlerimizden faydalanmaya hemen başlayın!

Dinamik E-Ticaret

Pazaryeri entegrasyonlarının, güncelleme sürelerinin yönetimi tamamen sizin elinizde. Tüm stok hareketleri anlık her pazaryeri platformuna bildirilir ve güncellenir. Ancak sizde dilediğiniz zaman manuel yada ara periyotlarda tüm stok ve diğer tüm içeriklerin sistem tarafından güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında farklı pazaryeri sitelerde bir ürünü birden farklı barkod ile besleyebilir veya farklı fiyatlarla satışını yapabilirsiniz. Faprika e-ticaret bünyesinde her alan dinamik bir yapıda kurgulanmış ve sizlerin yönetimine sunulmuştur. Ancak tüm bunlara rağmen oluşabilecek ihtiyaçlarınızda sizin önünüzü kesmiyor, aksine iş ortağınız olarak ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz.